2726

دفعه پیش ک دیسکش گرفت حدود۵ماه خونشون بودم چونکه خواهرشوهرم تنها بود و شوهرم و پدرشوهرم ازم درخواست کردن بیام

امروز سنگینی برداشته(به اجبار)حالا پشت پای چپش تیرمیکشه و به کمرش میرسه وقت دکتر گرفته ولی احتمالا استراحت بده

خانما شما کسی رو میشناسین ک دیسکش با ی روش خاصی درمان شده باشه

نزدیک عروسیمه بنده خدا هم خودش زمین گیر میشه هم من باید مراقبش باشم(خواهرشوهرم میره کلاس)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من و شوهرم هر دو دیسک داشتیم هر دو با ورزشهای مخصوص کنترلش کردیم واقعا هم بهتر شدیم شوهرم که از درد نمیتونست بلند بشه

آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم

خب خواهرشوهرت غلط کرده تابستون مادرمریض ول کنه بره کلاس که عروس بیاد کلفتی

جان هر کی دوسش دارین جان مادرتون اول قشنگ بخونید پست آدمو بعد سعی در مچ گیری یا تکه انداختن کنید وگرنه فقط خودتون ضایع میشین به چی قسمتون بدم درست حسابی بخونید کامنتا و پستارو؟؟!!
وقتی با احترام درخواست میکنن نمیشه رد کرد خداییش ک بی احترامی هم بهم نمیکنن و خیلی دوستشون دارم 😔

من آتیش بیار معرکه نشم بهتره

ایشالا خوشبخت باشی

I am a queen because I have a cute mad king
وقتی با احترام درخواست میکنن نمیشه رد کرد خداییش ک بی احترامی هم بهم نمیکنن و خیلی دوستشون دارم 😔

اگه میری روز برو شب بیا خونه خودتون‌که استراحت کنی و یسری کارهارا پدرشوهرت و خواهرشوهرت انجام بدن تقسیم کار کنید همش که وظیفه تو نیست

یا رب العالمین
وا مگه واجبه این کارا رومیکنه و همه روگرفتارمیکنه  باید بره اب درمانی معمولا افراد جراحی نمیکن ...

تقصیر پدرشوهرم بود مادرشو ک زمین گیر رو اورده بود خونشون مادرشوهر بدبختمم رفته ایزی لایفشو عوض کنه چون تنها بوده خودش عوض میکنه و کمرش میگیره

دفعه پیش این راه هارو امتحان کرد ج نداد 

اما استراحت در این حد نداره که شوهر من با اون وضعش میرفت سر کار منم بچه بغل میکردم و کارامم میکردم

آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم
2706