2733
2739
عنوان

از وقتی ک شوهرم ب من خیانت کرد...

2986 بازدید | 172 پست

اصلن نمیتونم باهاش کنار بیام همش اذیتش میکنم حرصشو درمیارم نمیتونم باهاش عادی رفتار کنم 😔قبلش اینطوری نبودم الان زندگیمون شده ۲۴ ساعته  جروبحث 

نمیتونم جدا بشم ۲ تا بچه دارم هم دوتا از خواهرام جدا شدن  و خیلی چیزای دیگ ...

بسم الله♥️ کاربر سال ۹۳ هستم ک قط دسترسی شدم 😪😪

درکت میکنم من حستو رودارم

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حق داری واقعا

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘

وای خدا😥

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐
2738

یادت باشه اون میتونه بازم برا فرار از این جو بره جای دیگه دنبال آرامش

پس ناچاری ببخشی و با محبت زندگیتو شیرین کنی

وقتی شرایط جدایی نداری آزارش میدی که دوباره بره سمت یکی دیگه 

حالت خوبه؟؟؟ 

تف سر بالاس 

ادامه بده تا همینم از دس بدی

اگر نمیتونی و نمیخوای جدا شی.. فراموش کن و بچسب به زندگیت و شوهرت رو نگه دار.. اینجوری بحث کنی باهاش دور میشین از هم باز میره خیانت میکنه ها.. مردا پررو تر ازین حرفان که خجالت بکشن از کاراشون

سخته اما اینجوری هم نمیشه چون اول بچه هات نابود میونی اینروزا همه مردها خیانت میکنن حالا بعضی ها مثل تو میفهمن بعضی ها نمیفهمن

خسته و عصبی و درمونده شدم کاش خداوند منو فرزندم ازین جهنم نجات میداد
چرا نمیتونی جدا شی ؟  بخاطر حرف مردم  یا بخاطر اینکه دوستش داری یا بخاطر تامین مالی&nbs ...

هم مالی هم شرایط خونوادم هم بچه هام امسال یکیشون کلاس اول میره

بسم الله♥️ کاربر سال ۹۳ هستم ک قط دسترسی شدم 😪😪

ول کن بابا بی خیال تو که امکان جدا شدن نداری باید خودت رو بزنی به بی خیالی . 

یه دوستی داارم میگه به جهنم بره با ده تا زن بخوابه تموم که نمیشه سر جاشه . خخخخخخخخخخ

ولی جدای از شوخی . سعی کن اهمیت ندی بی خیال بابا . سر به راه میشه ایشالله 

2706