2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزيزم من ٢٨ روزه بود سيكلم. يه روز مونده به پريودم بتام شد ١٢٨ دو روز بعد ٢٤٠ خيلي هم نگران بودم فك ميكردم اين بارم نميشه ولي خدارو شكر هفته هفت رفتم صداي قلبشو شنيدم و الان ماه چهار هستم

خدايا نگاهتو ازم نگير...
2731
من 27 روزه بودم. روز موعدم 3000 و خوردی بود. نینیم هم دختر بود. البته فک نکن همه بااید اینقد بالا با ...

واي چه قدر بالااا😬 پس من چرا ١٢٨ بودم😂😂 اينقدر ميترسيدم من . حتي به كسي نگفتم ازمايش دادم

خدايا نگاهتو ازم نگير...
واسه من یک هفته بعد 810،میدونم کمه یا پوچه یا خارج رحم

کی گفته بااین عدد یا پوچه یا خارج رحم؟؟؟چه فکرایی میکنین

خدایا!ای محبوب من..به همه کسانی که به تو ایمان راسخ دارند آرامشی از جنس مصلحتت عطا فرما..
2738
واسه من یک هفته بعد 810،میدونم کمه یا پوچه یا خارج رحم

نه اصلا من نيس. اين فكرارو نكن من اينقدر گريه كردم دكترم دعوام كرد گفت عدد بتا واسه هر كي يه حوره و قابل مقايسه نيس اصلا. من كه ١٢٨ بودم عزيزم

خدايا نگاهتو ازم نگير...
عزيزم من ٢٨ روزه بود سيكلم. يه روز مونده به پريودم بتام شد ١٢٨ دو روز بعد ٢٤٠ خيلي هم نگران بودم فك ...

خب الحمدلله من که کلا دست شستم چون سر پسرم فردای تاخیر انقدر بود بتا، الان بعد یک هفته

کی گفته بااین عدد یا پوچه یا خارج رحم؟؟؟چه فکرایی میکنین

دکتر آزمایشگاه به پسرم گفت قرار بود یه داداش برات بیاد ولی انگار نمیاد. گفت چون آخرین پریودت 23 خرداد بوده این عدد کمه باید چهارهزار بود 

خب گلم شما روز تاخیر انقدر بودی من یک هفته بعد 😭😭😭

خب منم سه روز بعد ٢٤٠ بود . اين فكرارو نكن توروخدا من مطمئنم بعدا پشيمون ميشي مهم روند افزايشه نه عدد بتا دو روز بعد برو اگه حدود دو برابر شده باشه خيالت راحت ميشه

خدايا نگاهتو ازم نگير...
2706