2737
2734
عنوان

چرا بعضیا اینقد بقیه رو از هزینه های بارداری میترسونن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1103 بازدید | 176 پست

والا من دفترچه نیروانتظامی دارم گرون ترین سونوم شد ۵تومن😐بقیش۳۵۰۰ ویزیت دکتر فوق تخصمم ۱۵۰۰😂

تیکر تولد یکسالی پرنسس مامانش😍❤️💋. حرفتو ناشناس بزن https://harfeto.timefriend.net/607997559

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا ابجیم همینطوری خدج میکرد

سونوهای کالرداپلر هفتگی... دکترای بیسواد مشتری مبفرستن برا همکاراشون

یسری تادماه اخرمیرن مراکز بهداست ک مجانیه یا ماما ارزون اما یسری مث خواهرم از روز اول متخصص ک خب زیاده

زایمان طبیعی خواهرم توو خصوصی ۵ونیم شد

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2731

من دیروز یه دکتر رفتم ویزیتش 45،معایننم کرد و پاپ اسمیر برداشت به اصرار خودم، سی تومن 

بردم آزمایشگاه 140 پول بررسی شد،، آزمایش دادم 55،

چکاپ شد 368 تومن 

همشو از مامانم قرض کردم نداشتم 

بچه که فقط هزینه بارداری نیست هزینه های اصلی بچه بعد بدنیا اومدنش هست 

ولی در کل دوران بارداری هم خرج زیاد داره دکتر متخصص و سونو و.... درصورت نیاز غربالگری پیشرفته فک کنم فقط نزدیکای 3 تومنه الان

یا شیاف برای لک بینی خارجی خیلی گرونه

هزینه زایمان بیمارستان خصوصی الان 5-6هست حداقل و ...حساب کنی بالای 10 میشه

2738

عزیزم واسه بعضیا هزینش بیشتره مثلا خود من چون هم قند دارم هم فشار ی پول ویریت میدم برای دکتر غدد بعد واسم ازمایش قندو تیروئید میزنه تقریبا دویست واسه فشارم ی ویزیت میدم‌بعد میرم سونو ک هزینش سیصدو خورده ایه دکتر زنان میرم داروهام هست اینا باعث میشه ک هزینه های ی سریا بیشتر از بقیه باشه

والا.شوهر من اومده میگه دیگه نمیشه راحت بچه دارشد.رفیقم اومده میگه کلی خرج داره از زمان باردارشدن.هز ...

بعدش شما هزینه غریبه ها رو متبل میشین اگه 4 چنگولی گیر کردن توش؟ واقعات گفته بشود لطفا . همه حالتی داریم . اروز و گرون هر کسی وضعیت خودشو چک کنه

اموزشهای برنامه نویسی درخواستی
چند ماهته نی نی چیه ؟؟؟؟ ببین شاید هزینه بارداری زیاد نباشه ولی خداییش هزینه زایمان بالاست نه ؟

نه خوب میگم بحثم غیر از هزینه زایمانه. میگم چرا بعضیا اینقد میبافن.بنده خدا مردمو میترسونن

خدایا از رحمتت نا امید نیستم
2میلیون که فقط هزینه رفت و برگشتت به مطب دکتر میشه تو 9ماه 😑😑😑😑

مگ هرروز میخوای بری؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2706