2737
2739
عنوان

ختم مجرب

91 بازدید | 6 پست

ی دعا ی نذر ی چیزی بلدین بگین

هفته دیگ مامانم میره سفر حج 45 روز نیس منم دوهفته است ندیدمش

محل سکونتم ی شهر دیگ است

میخاستم برم ببینمش اما شوهر روانیم ی هفته است رو دنده لج افتاده میگه نمیذارم بری

همش اذیتم میکنه قهرم باهاش

توروخدا ی دعایی چیزی بگین بذاره برم دلم واس مامانم تنگه

همش نگرانم زبونم لال تو سفر اتفاقی مثه فاجعه‌ای منا بیفته و من دیگ نتونم ببینمش

حسرت ب دل بمونم

حالم خیلی بده

انقد حالم بده دارم گریه میکنم امروز انقد بیحالم حوصله بچه مم ندارم

از اینک دوس داشتناشو باور کردن حالم بده کاش هیچوقت زنش نمیشدم و با خودم نمیگفتم گناه داره

نمیگفتم من ب عشق نرسیدم بذا حداقل اون ب عشقش برسه ک الان ب اینجا نمیرسیدم

کاش حسرت بدل گذاشته بودمش

بخدا حالم خیلی بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

میگن اول دعامون صلوات بفرستیم بعد اخر دعا۲۶ مرتبه یا سریع و یا مجیب رو بگیم دعا رد نشه تاثیرشو دیدم

یا از امام زمان عج هست که اگه شیعیان حاجتی داشته باشن ۷۰ مرتبه بگن یا االله و یا محمد و یا علی یا فاطمه ادرکنی ولا تهلکنی

دلم ز هرچه به غیر از تو بود خالی مانددر این سرا تو بمان ای که ماندگار تویی                                                  
هر وقت به بن‌بست رسیدی این دعا را بخوان :

«يا مَن إذا تضايقتِ الأمورُ فَتحَ لها باباً لم تَذهَب اليه الأوهامُ صَلِّ على محمد و آل محمد و افتح لأموريَ المتضايقةِ باباً لم يَذهَب اليه وَهمٌ يا ارحم الراحمين»

يعني  : « ای خدایی که وقتی حلقه‌های بلا به هم گره می‌خورد و انسان را در فشار قرار می‌دهد ؛  دری را به روی بندگان باز می‌کني که فکر و وهم بشر هم به آن جا نمی رسد. خدایا صلوات خود را بر محمد و آل محمد نازل فرما و راهي براي من که در بن بست گیر کرده ام، باز کن به گونه اي که به عقلم نمی رسد».

دلم ز هرچه به غیر از تو بود خالی مانددر این سرا تو بمان ای که ماندگار تویی