2733
2734
عنوان

عدم وزنگیری نوزاد

141 بازدید | 17 پست

سلام بچه ها دخترم موقع تولد وزنش 3800 بود .. تو روزای اول کاهش وزن داشت و به 3500 رسید ...بعد دوباره افزایش وزن داشت .. فردا واکسن دوماهگیشه ... و الان وزنش 5100 هست ... چکار کنم؟؟؟ وزن نمیگیره ... با توجه به وزن موقع تولدش الان اصلا وزن نگرفته ... 

یا شیرت کمه یا رفلاکس داره

دکتر ببر

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

فردا که رفتی اونجا قد و وزنش میکنن رو نمودار تو سیستم ببین چطوره ؟

فک کنم بد نباشه

دیدم همه برج ایفلو میزارن پروفایل گفتم من همین آزادی خودمونو بزارم، گناه داره... اصلا احساس میکنم بخاطر این همه مظلومیتشه که اینجوری وا رفته!🤭

1600 اضافه کرده، یعنی ماهی 800 نرماله دیگه، حالا بعضی بچه ها تا 1400،500 میرن، اما این به این معنا نیست که بچه شما وزن کم گرفته، اونا شیر مادرشون شاید چرب تره

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐
2738
دخترا چارصد پونصد گرم  معمولن در ماه وزن میگیرن. دخترت خوبه وزنش. پسر منم دو ماهگیش ۵ کیلو چارص ...

عزیزم ماهی ۹۰۰ گرم نرماله که اضافه کنن روزی ۳۰ گرم

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

بهش بیشتر شیر بده تعداد دفعات شیردهیت رو بیشتر کن عزیزم

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

ماههای اول نرمالش حداقل ماهی ۹۰۰ گرم هست دوستان

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2706