2726
عنوان

آیا این خیانته ؟

513 بازدید | 52 پست

سلام

قبل از هر چیز بابت طولانی بودن متن عذر خواهی میکنم

من یه آقای 32 ساله هستم با خانومی دوست هستم که 13 سال از من کوچکتر هستند. در مدت نزدیک به دوسالی که با ایشون دوست بودم رابطمون خیلی قشنگ بود البته فراز و نشیب زیاد داشت ولی عشقی که من با ایشون تجربه کردم رو با هیچ کس دیگه تجربه نکردم و با وجود اتفاقاتی که بینمون افتاده هنوزم عاشقش هستم. من قبل از آشنایی با ایشون 3 بار رابطه جنسی داشتم و این موضوع رو از ایشون مخفی کرده بودم تا اینکه سه ماه پیش به این قضیه اعتراف کردم. و ایشون رفتن با یه آقایی تو تل.گرام ص.ک.س چت کردن ولی بلافاصله اومد بهم گفت. برای انتقام اینکارو کرد. از اونجا رابطمون خیلی خراب شد اما هر دو سعی کردیم فراموش کنیم و همه چیز داشت دوباره خوب میشد اما این قضیه تو دلش مونده بود و فراموشش نمیکرد تا اینکه من احمقانه ترین تصمیم زندگیم رو گرفتم و به ایشون گفتم من رابطه نداشتم. چون فکر میکردم اینجوری میتونم اون عشق اولیه رو برگردونم. دوباره نابود شد. بعد از سه چهار روز عذاب وجدان داشت من رو خفه میکرد. رفتم بهش گفتم که من دروغ گفتم بهت. من رابطه داشتم. میدونم خیلی احمقم. خیلی... تو اون یک هفته جهنمی شروع کرده بود با دوست پسر دوستش تو اینستا حرف زدن. از من بریده بود. حق داشت. وقتی روز آخر اون قضیه رو بهش گفتم شبش رفت با اون آقا. ص.ک.ص چت کرد. بهش گفته بود میخواد از من انتقام بگیره. روزی که من باهاش دوست شدم مثل برگ گل لطیف و مثل فرشته ها پاک بود. من با دروغهام و بی توجهی هام باعث شدم به اینجا برسه. نمیخوام توجیه کنم اشتباه اون رو اما من خودم هم خیلی مقصرم. من بخشیدمش. میخوام دوباره عاشقش بشم. میدونم شاید هیچ چیز مثل اولش نشه اما دوسش دارم. عاشقشم. من دو تا سوال دارم که ممنون میشم جواب بدید:1. آیا این کار ایشون از نظر شما خیانت محسوب میشه یا نه؟ 2. آیا ممکنه در آینده دوباره این کارو بکنه؟ چون من قصدم ازدواج هست و میترسم بعدها مرتکب اشتباهات خیلی بزرگتر بشه. ببخشید زیاد شد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ایشونم الان یه همچین حسی داره بهتون

من شه پولی شیت🌊باوه شت که نار🏖                             دیمه که نارت مه ست وبی قه رار😍                        تاریخ شروع رژیم۱۳۹۹/۱۱/۲۸ قد۱۷۲  وزن شروع۱۰۷😭     هدف اول ۱۰۰🔓☺   هدف دوم۹۵🔓☺   هدف سوم۹۰🔓☺   هدف چهارم۸۵ 🔒😕   هدف پنجم۸۰🔒😕   هدف آخر ۷۵🔒😕                                                                                                                                              💎من فقط به خاطر خودم خوش اندام میشم💎                      خیلی دوست دارم خودم 🤗😍😘
2728

/:

مث برگ گل پاک بودع بعد میرفته واسه انتقام با این و اون س.ک.س چت/:؟

داداش من سرتو مث کبک نکن زیر برف...سریع کات کن/:

یادت میاد با افتابه اب میخوردی؟با اب معدنی اشنات کردم؟/:

نباید بهش میگفتی

بله خیانته

منکه هیچ وقت از ذهنم نمیره این جور چیزا 

استارتر در مورد مشکلش با همسرش میگه بعد خیلی ها میگن بی محلی کن خواهررر😐 خیلی دوست دارم در جواب اینا این جمله معروف و بگم : ای که عزرائیل بهت محل بذااااره خواااهر 😁

صد در صد اشتباهه کار جفتتون

اشتباه اول رو تو کردی که بهش گفتی 

خیانت از روی لجبازی و انتقام هم بچه بازیه هم بی عقلیه که اون انجامش داده 

و اینکه جفتتون ممکنه تکرارش کنید تا آخر زندیگتون 

تا زمانی که رسیدن به تو امکان دارد *** زندگی درد بزرگیست که درمان دارد

اول سرزنشت بکنم که اصلااا دلیل نداشته گذشتتو بگی . رابطه قبل ازدواج طبیعیه . مهم تعهد بعد ازدواجه .

بعدم کارای طرفت هم خیلی بچه گانس .

دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...       

رابطه شما قبل از آشنایی با ایشون بوده تلافی چیو درآوردن؟ اگه نمیتونستن تحمل کنن میتونستن جدا بشن برن .چون شما از زمان آشنایی به ایشون متعهد بودی .کار ایشون خیانت محسوب میشه و نه تلافی

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن

نباید بهش میگفتید ...

و بله خیانت هست.. دلیل نمیشه واسه تلافی هر کاری رو انجام‌بده ...

هیچ چیز معلوم نیست ممکن تو زندگی یک خطایی کنید و اون واسه تلافی همینکارو کنه... الله اعلم

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...

سلام گذشته هر کسی ب خودش مربوطه، شما که از لحاظ صمیمت وعلاقه این موضوع گفتین اون خانم عزیز چرا خواسته تلافی کنه، مگر میشه از هر لحاظ رابطه داشت بعد گفت من فقط قصدم انتقام بوده! 

ابتدا یک مشاور برید ببینید طرف مقابلتون از لحاظ شرایط روحی به بلوغ فکری رسیده و میتونه مستقل فکری باشه یا خیر این خیلی مهمه که بعد هر بحثی ب فکر انتقام نباشه!

خانم مقصر هستن کلا خود درگیری مزمن داره خودتو بدبخت نکن کات کن باهاش به درد دوستی هم نمیخوره چه برسه به ازدواج چندش حال بهم زن 🤢🤢🤢

حسرت چیزایی رو میخوری که دیگه برنمیگرده و تا آخر عمر میشه حسرت 🙃

عزیزم ازدواج باهمچین آدمی کاردرستی نیست رفتاربچه گونه وحس انتقام!زیریه سقف اگربه هردلایلی اشتباهی انجام دادید هراشتباهی بایدانتظارانقامشم ازشون داشته باشید.رابطه ی  شماقبل آشنایی بااین خانوم بوده ولی چت های اونجوری اون خانوم حین رابطه اینازمین تاآسمون فرق دارن باهم برای زندگی باایشون بایدمراقب باشیددست ازپاخطانکنیدوگرنه متقابل به مثل میکنه که دراین شرایط زندگی جهنم میشه براتون

تیکرتولدپسرم💚۹۷/۷/۷💚اگه قراربوددری بسته بمونه ک به جاش دیوارمیزاشتن😉همیشه امیدوارباش🤗

بهتر بود نمی گفتی حالا که گفتی بهتر بود یا کلا جدا میشد یا می بخشید ، نباید خیانت می کرد شمام اگه رابطه داشتی قبل آشنایی بوده پس تقصیر شما نیست 

✊sasageyo! sasageyo! shinzou wo sasageyo
2706