2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بستگی داره ب متراژ ومنطقه وسال ساخت خونه اما تقریبا خونه 70_80متری 2خوابه میگردیم 300ب بالاس فازشونو ...

ممنونم نوساز من شنیدم فاز هشت یازده خوبه اما اونا 115 متری هستن

2738

سلام من پردیسم...تو فاز ۳ میتونی ۸۵ متری از ۳۵۰ تا ۵۵۰ بخری..البته میدونی که بیشتریش مسکن مهری هست...الان ما خونمونو تو فاز نه تحویل گرفتیم قیمتش ۳۵۰ تا ۴۰۰..تو فاز ۱۱ که از پردیس دوره ولی جای خوبی هست اونجاهم تو همین رنج هست ...بستگی به مبلغی داره که میخای هزینه کنی

سلام من پردیسم...تو فاز ۳ میتونی ۸۵ متری از ۳۵۰ تا ۵۵۰ بخری..البته میدونی که بیشتریش مسکن مهری هست.. ...

پس فاز 8 هنوز آماده نیست یکی گفت مال ما 115 متری بخاطر این سوال کردم ممنونم شما خیلی وقت اونجا می شینید

پس فاز 8 هنوز آماده نیست یکی گفت مال ما 115 متری بخاطر این سوال کردم ممنونم شما خیلی وقت اونجا می شی ...

چرا عزیزم خیلیاش امادس..و خیلیاش اماده نیست..الان مردم اونجا سکونت دارن

دوسال شد اینجاییم..من فاز۴ هستم

بسلامتی.پس اونجا جای خوبش متری چهار پنج میلیون هست جای خوب منظورم امکانت  خرید داشته باشه وسیله نقلیه اش چطوره اونجا به تهران چقدر زمان می بره برسی تهران

2706