2733
2734

سلام دوستان من۱۶این ماه پریودشدم من تنبلی تخمدان دارم دکترم برام قرص متفورمین وکلومیفن ودگزامتازون نوشتن با۱۲آمپول اچ ام جی که ازروزسومم روزی ۲تاباهم بزنم دیروزم که روز۹پری بودم رفتم چک کردگفت فولیکولهای هردوتخمدانت ۱۰ودوباره تا۶روزدیگه۱۲تاآمپول اچ ام جی دیگه بزن وبیادوباره مطب ببینم اوضاع چطوره؟خواسم بدونم کسی بوده یاهست که مث من بوده باشه وسایزفولیکول تومرحله دوم بزرگ بشه؟؟یابه نتیجه رسیده؟؟من قراره اگه خوب باشه سایزش آی یوآی انجام بدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام شماهم همینطوربودید؟؟اخه من میگم یعنی دیرنمیشه؟؟؟اخه تا۶روزدیگه میشه روز۱۵پریودی هااااشکال نداره ...

بله منم همینجوری بودم البته من داشتم آی‌وی‌اف میکردم.

وقتی کسی اندازه ا‌ت نیست، دست بـه اندازه ی خودت نزن...
من شنیدم هر روز سایز فولیکول دو درجه افزایش پیدا میکنه تا روز 13 فکر کنم مناسب بشه دیگه

امامن دیروزروز۹پریم بوده یعنی تااون موقع میشه۱۵روزاشکال نداره؟؟دیرنیس؟؟

امامن دیروزروز۹پریم بوده یعنی تااون موقع میشه۱۵روزاشکال نداره؟؟دیرنیس؟؟

خب اگه سنو رفتی سایزش مناسی شده بود همون روز امپول بزن تا ازاد بشه تخمکت

من روز 12 رفتم گفت سایزش خوبه اگه بذاری تا 14 خیلی بزرگ میشه همین امروز امپولت بزن  

خدایا شکرت
2738
شدید یعنی چجوری ؟منم تنبلی دارم اما هر بار سنو رفتم بدون قرص فولیکولام مناسب بوده اما چون پریودم نا ...

۲ بار در سال پریود میشم اگر دارو نخورم. قرصهای تحریک تخمدان هم هیچکدوم روم اثر نداشت.

وقتی کسی اندازه ا‌ت نیست، دست بـه اندازه ی خودت نزن...
2706