2733
2734
عنوان

کار زن بیرون خانه خوبه یا ن

| مشاهده متن کامل بحث + 4618 بازدید | 191 پست
معنی برکتو خوب متوجه نشدی عزیز

این استدلال شما ست عزیزم. ولی من برکت رو

سالهاست به شیوه خودم شناختم و با همون شناختم از زندگیم نهایت لذت رو میبرم. 

توو این چند سال سختی های زیادی داشتم ولی

معتقدم برکت جاری هست

دلیلی هم وجود نداره که نگاه ما به این موضوع 

یکی باشه چون فلسفه وجودی و ذاتی مون با هم

متفاوته. 

اگر دوست داشتی شما درکت رو از برکت  واسم بگو

من همیشه مشتاق اینم که چیزای جدید یاد بگیرم

دونستنِ نگاه شما هم حتما یه چیز جدید خواهد داشت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم منم ارشد دارم اما ترجیحم این بود ک خونه دار باشم. 

همه چیز بستگی داره اول روحیه خودت و دوم روحیه شوهرت. 

من فکرک کردم ک داخل خونه باشم شاداب ترم ب برنامه خودم پیش میرم ارامش بیشتری دارم ب تفریحم میرسم و دیدم همسرم هیییچ چشمی ب دست من نداره و اصلا از همون نانزدی وطیفه خودش میدونست ب من پول بده

ب کارای خونه نیرسم ب خودم میرسم وقتی میاد خونه باانرزی و خوشحال میرم استقبالش و .‌..

و خلاصه کاملا راصی ام از خونه دار بودنم...

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.

فداکاری که بعضی خانما میکنن و سرکار نمیرن که مردا بیکار نشن واقعا ستودنیه.نامشون در تاریخ ثبت میشه🤣🤣🤣

عزیزم نمیخوای بری سرکار تصمیم شخصیته اما اینکه یه مردی یه شغلیو به یه زنی باخته یعنی عرضه و توانایی اون زن بالاتر بوده و بس.بیشتر تلاش کنه دفه بعد موفق بشه.ابن سفسطه بازیا چیه میگید آخه؟

آدم مبهوت میشه گاهی وقتا

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
2731
اره ولی پول زیاد بم نمیده ک خرج کنم اعتماد ب نفس هم ندارم اونایی ک میرن سر کار از بیرون خیلی موفق نش ...

به نظر من برو سر کا ر. من خودم شاغلم . همین هفته میخواستم برم لیزر شوهرم مخالف بود . میگفت عوارض داره . ولی من خودم پول داشتم و رفتم لیزر . فکر کن اگر شاغل نبودم و دستم تو جیب خودم نبود با مخالفت شوهرم همه چی کنسل میشد . 

عزیزم منم ارشد دارم اما ترجیحم این بود ک خونه دار باشم.  همه چیز بستگی داره اول روحیه خودت و د ...

آفرین به شما خانوم با درک و با درایت

نگاه تون به زندگی تحسین برانگیزه   

به نظر من تحصیلکردهِ روشنفکر شمایید

2738
عزیزم شمایی که احساس می‌کنید اسیره افکاره پوسیده نیستید، الان خیلی روشنفکرید؟ از کوته فکری شما ...

بله میشه واصلا هم بلند پروازانه نیست ودرمورد اسارت هم بله وقتی یه زن بخواد بره سرکار وروح وروانش احتیاج داره ولی بهش اجازه داده نشه میشه اسارت و من منظورم زنهایی که خودشون دوست دارن برن ونه زنهایی که تماییلی ندارن درضمن ایشون خودش داره میگه دچار افسردگی شده به پول بیشتر احتیاج داره و مادرشوهرشم هست که کمکش کنه بهترین شرایط رو داره تحصیلاتم داره ومیتونه تویه محیط خوب کارکنه چرا فکر میکنی اگه بیست وچهار ساعت توخونه باشه برای بچش بهتره وقتی روحش اسیره وقتی دلش فعالیت اجتماعی میخواد اره شاید بتونه دوبار بیشتر درهفته بچشو ببره پارک یا حموم یاهرچی اما یه مادر افسرده یه بچه افسرده  تربیک میکنه واین مهمترین چیزه اینکه بچه هایی با روح وروان شاد وبا اعتماد به نفس تربیت کنیم 

من یه ملکه دوست داشتنی هستم خداروشاکرم بابت همه چیزهایی که من داده ازجمله دخملم  
مثلا کجا،چجوری؟

مثلا من از پول خودم لباس نمیخرم خرید خونه نمیکنم یا مثلا کفش و ... نمیخرم از اول پررو پررو با زبونخوش و غیر مستقیم بهش فهموندم که وظیفه خودشه واسم بخره

البته اینم بگم که میدونه منم ولخرج نیستم و پس انداز میکنم 

این استدلال شما ست عزیزم. ولی من برکت رو سالهاست به شیوه خودم شناختم و با همون شناختم از زندگیم نها ...

حرف اینه ک اینی ک شما گفتید درامد بیشتره و برکت جاری نیست وصمیمیت نیست باهم سنخیتی ندارن..همونجور ک خیییلیا هستن درامدشون عالیه و برکت تو زندگیشون هست... یسریاام هستن درامدی ندارن  برکتیم توزندگیشون نیست ...

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
اره واقعا قبول دارم کار خیلی اعتماد ب نفس و.... میاره، تو خونه واقعا عصبی شدم شوهرمممم هی بم غر میزن ...

شما هیچ کاری نکردی؟! پس کارهای منزل و نگهداری از فرزندتون رو کی انجام داده؟ قدر زحماتتون رو بدانید خودتون کارتون رو بی مقدار جلوه ندید.

کار کردن مزایا و معایب خودش رو داره.بزرگترین حسنش استقلال مالیه. نمیدونم رشته تحصیلیتون چیه اما اگر امکان تدریس خصوصی داشته باشید یا یه کار نیمه وقت پیدا کنید عالیه.با استاد راهنماتون صحبت کنید، اگر مورد مناسبی باشه بهتون معرفی کنه. (من وقتی شاغل بودم خیلی خسته و فرسوده میشدم، حجم کارم زیاد بود. الان که کار نمیکنم احساس بیهوده بودن دارم)

انقدر بچه ها رو علم نکنید که بخاطر بچه بشین تو خونه و این حرفها. همه جای دنیا بچه ها نهایتا از دوسالگی میرن مهد کودک چون باید اجتماعی بزرگ بشن. حالا ما میگیم دوسالگی نه  ولی واقعا وقتی بچه به سن مدرسه میرسه من شخصا ترجیح میدم برم سرکار و بچه ام بره یه مدرسه خوب . بتونم بفرستمش کلاسهای متنوع. بتونه بره باشپاه و اینها پول لازم داره. اگر مرد انقدر پولدار و دست به خرح باشه مه محدودیتی نداشته باشی فرق داره. ولی وقتی میبینم اگر نرم سرکار باید قید این چیزها رو بزنم میرم سرکار.

دوم اینکه اینده بچه برام مهمه. دوست دارم برم سرکار پس انداز کنم وقتی خواست مستقل بشه کمکش کنم که اول جوونی نره زیر بار قسط و بدهی و اذیت بشه

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
2706