2737
2734
عنوان

کار زن بیرون خانه خوبه یا ن

| مشاهده متن کامل بحث + 4618 بازدید | 191 پست

ادما در درجه اول مسئول زندگی خودشون هستن.. نمیشه گفت زن بشینه خونه مرده واسش همممممه کار کنه

زنی که توقع خوب زندگی کردن دارع باید خودشم تلاش،کنه هر چی غیر از این فقط از روی تنبلیه....

تبلی حرفای خنده دار نزن شاید استثنا وجود داشته باشه ولی خودم کامل در جریان چگونگی استخدام در مراکز د ...

قطعا سازمان های دولتی که حقوق و مزایای عالی دارن شرایط استخدامشون با سازمان های پایین تر فرق میکنه و پارتی بازی توشون بیشتره

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اتفاقا اونایی که با پارتی میان استثناان نه ماها چون این چندسال اخیر که آزمونای استخدامی دست سازمان س ...

حرف شما رو قبول دارم که خیلی ها بدون پارتی با ازمون رفتن. اما الان هم گل و بلبل نشده. ما برای وزارتخونه ها پذیرفته شدیم اما هیچ وقت سر کار نرفتیم. هزار مرحله مصاحبه هم گذروندیم بعد معلوم شد ما سرپوشی بودیم برای یه عده دیگه. چقدم از ما استفاده ابزاری کردن تو انتخابات!!

شماچون خودت استخدام شدی فقط ازاون جایگاه به این مسئله نگاه میکنی وبی طرفانه به قصیه فکرنمیکنی وگرنه ...

مطمئن باش همون شاگرد اولایی که میگی اگه چندسال پشت هم شرکت کنن تلاش کنن قبول میشن.والا من از ۸۷ داشتم هرچی آزمون بود میدادم تا ۹۴ زحمتم به ثمر نشست،انصافا هیچکدوم از اونایی که میگی اینکارو کردن؟

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر
2728
عزیزم اگر قدری دقیق تر خوندم من نقل قول کردم  اونم تجربه یک خانم شاغل بود و اینکه خانومای شاغ ...

میدونی من الان اصلا از زندگیم راصی نیستم میدونی همش خودمو با بقیه مقایسه میکنم اینجوری شدم خیلی عذاب  میکشم جامعه اینجوری شده همه کلاس میزارن ب خودشون میرسن ب دکوراسیون خونشون میرسن، مسافرت میرن عکس می زاری خودشونو نشون میدن پول نباشه هیچ کدوم نیست

عزیزم اگر قدری دقیق تر خوندم من نقل قول کردم  اونم تجربه یک خانم شاغل بود و اینکه خانومای شاغ ...

ببین بستگی ب زن داره

مامان من معلمن و تو همه این سالها ما حس نکردیم مادرمون شاغله چون میومد خونه دو برابر انرژی میزاشت و ب همههه کارا تنهایی میرسید

بابام میومد فقط غذا میخورد میخوابید

حالا بابام خیلیی مظلومو مطیعه و مامانم خیلیی بی سیاستی کرد ک اینطوری عادتش داد

خانوم ک میره سرکار از همون اول باید قوانین جدید واسه خونه وضع کنه

کارای خونه یا با شوهر تقسیم شه یا خانوم اینقد انجام نده ک اقا مجبور شه کمک کنه

خدا جونم شکرت واسه همه چی😍
من اصلاموافق کارکردن خانمانیستم مگراینکه سرپرست خانواده باشن یادرآمدشون واقعاکم باشه چون اشتعال خانم ...

اصلا دلیل موجهی نیست

خیلی از کارها  مردونه است  اما به خاطر این که فرد جدیدی استخدام نکنن که بیمه کنن و حقوق پرداخت کنن همون نیروهایی که دارن رو بیشتر نگه میدارن و اضافه کاری میدن

درسته کار کمه  اما بعضی از آقایون هم تن پرور هستن رفته بودم دکتر یه خانومه بود میگفت همسرم تو یه شرکتی کار می کرد ساعت کاریش زیاد بود نموند باباش ماشین داده بهش که تاکسی کار کنه میگه من حوصله ندارم  میگیره تا ده یازده صبح  میخوابه  بعضی از اقایون هم یه مدرک از دانشگاه دوقوز اباد گرفتن  اونوقت  ناز میارن هرکاری رو انجام نمیدن و منتظر هستن یه شغل کارمندی پشت میزی واسشون جور بشه  وگرنه مرد اگه اهل کار باشه  نهایتا رو تاکسی میتونه کار کنه و  درامد بیاره 

التماس دعا

من الان 5 ماهه میرم سرکار

البته که قبلا هم میرفتم عقد کرده بودم که ولش کردم

بعدم پیش همسرم کار میکردم 2سال اما کارشون صنعتی بودالبته من توی دفترش بودم  باید میموندم با هم برگردیم پدرم در میومد یعنی شده بود تا 5 صبح هم باهاش اونجا بودم قشنگ

اومدم بیرون خودم گشتم دنبال کار 

الان 9 صبح میرم تا 5 بعد از ظهر یک و هشتصد میگیرم با بیمه و عیدی و سنوات و ............

به چند تا نکته خیلی مهم در این بین دست یافتم

اگر دوست داشتید بهتون بگم

2738
شماچون خودت استخدام شدی فقط ازاون جایگاه به این مسئله نگاه میکنی وبی طرفانه به قصیه فکرنمیکنی وگرنه ...

ببخشید عزیزم این چه حرفیه می‌زنی !!! یعنی چی چون پسرا کار پیدا نمیکنن ما باید تو آزمون های استخدامی شرکت نکنیم ؟، این چه حرفی هست آخه ؟؟ فرصت ها برای زن و مرد باید برابر باشه 

منی که تو دوره لیسانس اون همه درس خوندم نباید آخرش بشینم تو خونه 

این یک رقابت هست فارغ از جنسیت 

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 
واقعا چند ساله درست تموم شده؟بیکاری؟ 

من از 86تموم کردم رتبه ارشد هم خوب شد ولی متاسفانه

از انتخابام هیچ کدوم قبول نشدم. 

از سال 91 نمایندگی بیمه ایران رو دارم

ولی به همسرم سپردم ایشون دو شغله هستن

و منم چند ساله بیشتر خونه دارم

و واقعا از وقتی تصمیم گرفتم بیشتر خونه باشم

درآمد کارم بیشتر شد. 

حرف شما رو قبول دارم که خیلی ها بدون پارتی با ازمون رفتن. اما الان هم گل و بلبل نشده. ما برای وزارتخ ...

ببین بعصی جاها مصاحبه سختتر دارن مثل بندر ک برا مصاحبه باید سوال جواب انگلیسی تو 10 دقیقه حل میکردی یا کلی سوالات کمپیوتر دهشت واقعا آدم شایسته تر انتخاب میشع 

مگه تو مسایل دیگه اجتماعی همه شرایط برای تمام خانواده ها یکسانه که حالا حتما تو هر خونه تعداد شاغلین ...

شماهمچین خشن جواب میدی این مدل حرف زدن خوب نیست

بدترین مدل آدمهاادمایی هستن که میگن مگه فلان چیزه درسته که این یکی درست باشه پس وجدان عقل اخلاقیات شخصی واصالت خانوادگی و....موارددیگه ای که نهادینه توهرشخصیه کجامیره هرکسی طبق مرام وتربیت خانوادگیش برخوردمیکنه ازنظرمن حقوق اضافی یه زن توخادنواده درصورتی که باعث میشه یه مردکه قراره خانواده تشکیل بشه بیکاربمونه بی عدالتی هست حالاشمامیتونی هرتوجیهی براش بیاری منتهافقط توجیه نه حرف عقلانی ومنطقی

انسانم آرزوست .....
حرف شما رو قبول دارم که خیلی ها بدون پارتی با ازمون رفتن. اما الان هم گل و بلبل نشده. ما برای وزارتخ ...

منم نمیگم اینجور نیس،هست.اما اگه پیگیر باشی نتیجه میده خب منم ده ها بار شرکت کردم چندین بار مصاحبه رفتم تا یه جا جواب داد.من میگم نباید کوتاه اومد باید همه شانساتو امتحان کنی

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر
عزیزم انشالله که بهترین نتیجه رو میگیری به نظر من چون بچه داری، به خاطره بچه ت هم که شده به کار ...

اصلا اینجوری نیست واین کوته فکری کامله ینی چی پول زن بی برکته ابن حرفو آدمایی میزنن که میخوان زنها نرن تو جامعه  وبا افکار پوسیده زن رو اسیر کنن زن اگه بتونه کار کنه البته نه هرکاری ایشون تحصیلکرده هستن ومیتونن کارخوبی تو اجتمالع داشته باشن اعتماد به نفسشون بشدت بالا میره وبه خاطر موقعیت اجتماعیشون خیلی احساس مفید بودن میکنه اگه بتونه مدیریت کنه وکارش هم کاری باشه که خودش علاقه مند بهش تبدیل به یک زن شاد وسرحال میشه یه مادر افسرده که همیشه تو خونست بچه های افسرده هم تحویل جامعه میده

من یه ملکه دوست داشتنی هستم خداروشاکرم بابت همه چیزهایی که من داده ازجمله دخملم  
2706