2726
عنوان

به نظرتون به این خانوم باید شک کنم؟

901 بازدید | 87 پست

من تنها زندگی میکنم....ساختمانی ک توش ساکنم سه طبقس من طبقه سومم....یه واحد روبه روی من هس ک اتفاقا اونجاهم یه خانوم حدودا همسن خودم تنها زندگی میکنه....البته پشتش خیلی حرف و حدیثه که نمیدونم باور کنم یا نه؟صبا من توخونه نیسم نمیدونم کی میره....ولی شبا ساعتای 12...1 میاد...چند شب پیش حدود ساعتای 9 چند دقیقع ای رفتم بیرون و تمام برقای خونه و تلویزیون و خاموش کردم....حدود یه رب بعد که برگشتم همه برقا و تلوزیون روشن بود/:و اون خانوم هم همون شب ساعتای هشت اومد خونش...من اول فک کردم کار ماوراس...تاپیکم زدم واسش....خونه ای که من زندگی میکنم یکم ترسناکه چون مستاجر قبلی خانومشو با روسری خفه کرده توش/:

منم مجبورم اونجا باشم...از خیلیاهم شنیدم این خانوم به مستاجر قبلی و اتفاقی که افتاده مربوط....البته با یه ماجراهایی....الان به این خانوم شک کنم؟ممکنه کلید خونمو داشته باشه؟یا بخاد منو اذیت کنه؟صب ک میخاسم برم نون بگیرم دیدم خانومه داره میره تو خونش نونم دستش بود...من هر روز میرم نون میگیرم ولی تاحال ندیده بودمش/:دوتا نون به من داد گف میدونم داری میری نون بگیری....بعدم بدون هیچ حرفی درو بست...کلا یه جوری نیستش؟مشکوک نیست؟

یادت میاد با افتابه اب میخوردی؟با اب معدنی اشنات کردم؟/:

خودش جز عجایبه

از همسایه ها در موردش سوال کن

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اینجوری که تعریف کردی من اینجا ترسیدم 

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان

با توجه به اینکه تنها زندگی میکنی و اون خونه هم همچین داستانی داره، بهتره اصلا به این موضوع فکر نکنی، قفل درب رو عوض کن، پشت در زنجیر و قفل ایمنی درست و حسابی بزن، جلوی درب هم اگه میتونی حفاظ بزن، اینجوری آرامشت بیشتر میشه، فکرهای پریشان هم به خودت راه نده

... و من به تو ایمان دارم...
2706