2737
2734
عنوان

دختر عمه جان جریمه ام کرده!

375 بازدید | 25 پست

تاپیک های قبلیمو بخونید, من یک سال و نیمه از برادرزاده ام خونه خودم نگهداری می کنم. مادرش سال پیش در اثر سرطان فوت کرد. پسرش هم سن و سال پسرمه: خودتون حدس بزنید این قضیه روال عادی زندگیمو چقدر تغییر داده! بعد ایشون چون عید نرفتم خونش, حالا که برادرم از خارج امده, انها و کل فامیل را دعوت کرده, غیر از من! خواهرش , زن داداشم میشه! بقیه هم همه مهمونی دادند ولی منو دعوت نکردند.مهمونیش به جهنم, با توضیح علتش, خلق برادرم را تنگ کرد!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

برادر شما یعنی پدر بچه خارجه و بجه پیش شما؟

🤗کنکوری های دهه ۶۰ بخونید.اگه دهه شصت هستید و قصد دارید مجدد ۹۹ کنکور بدین و هدفتون پزشکی دندان پزشکی و دارو سازی هست .اگه تصمیم قطعی گرفتید و تمایل دارید درخواست دوستی بدین تا تو واتساپ اددتون کنم .فقط دهه شصتیا لطفا پیام بدن مرسی دوستان 
2728
همون خواهرش که فوت شده؟  

عزیزم یه سوال .با عرض معذرت از استارتر..

خرید طلا الان خوبه؟

مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر.    ❤ خواهش میکنم باحیوانات مهربان باشید❤                       

بچه چند سالشه چرا پیش پدرش نیس،؟افرین ک شوهر شما قبول کرده

🤗کنکوری های دهه ۶۰ بخونید.اگه دهه شصت هستید و قصد دارید مجدد ۹۹ کنکور بدین و هدفتون پزشکی دندان پزشکی و دارو سازی هست .اگه تصمیم قطعی گرفتید و تمایل دارید درخواست دوستی بدین تا تو واتساپ اددتون کنم .فقط دهه شصتیا لطفا پیام بدن مرسی دوستان 
2738
درست متوجه نشدم چی شد

چون درست توضیح نداده .منم متوجه نشدم .آیا دوخواهر جاری بودن؟ 

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

چقدرکینه ای تشریف دارند عید نرفتید که نرفتید مگه مهمه

ما عیدا چون همسرم جایی نمیره دید وبازدید خاصی نداریم کسی هم ناراحت نمیشه اخلاقش رومیدونند فقط منزل پدرم وپدرشوهرم میریم یکی دوبار برادراش اومدند دیدن شوهرم بازدیدشون نرفت من خودم رفتم

من ازعیدنوروز و خرجش و دردسراش و کشته هایی که هرسال توجاده ها میده و تعطیلات طولانی مدتش بیزارم هرسال اما رسم باستانی ایرانه خیلی ها اهمیت میدند بهش فقط سفره هفت سینش برام جالبه و میندازم پسرمم خوشش میاد 

مهمونی دادن دوست دارم همسرم اهلش نیست خودم وپسرم همه جادوتایی میریم گهگاهی هم مهمون میاد اماسالی یکی دوبار همسرم امامهمون بیاد خیلی سفارش میکنه بهش برسم اماخودش منزوی هست وجایی نمیره

خب شما نرفتی خونش که خواهرزادشو ببینه اونم قهره

مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر.    ❤ خواهش میکنم باحیوانات مهربان باشید❤                       
2706