2737
2734

من ۵ سال از ۲۰ سالگیم گذشته

درسو که الانم دارم میخونم 

عشق مثل دریا هرگز متوقف نمیشه ♡عشق مثل ستاره میدرخشه  ♡عشق مثل خورشید گرم میکنه ♡عشق مثل گلها لطیفه ♡ عشق مثل تو زیباست ♡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

من ک باید ب بیست سالگی برسم 😁.....ولی  وقتی برسم خیلی تاتر میرم....کللللللللی کتاب نخونده دارم ک باید بخونم .....کلاس نویسندگی میرم........کلاس طراحی میرم....کللللی مقاله ک باید ترجمه کنم ... خلاصه کللللی کار دارم

خدایا ب من توانی ده ک در تاپیکای مذهبی و سیاسی ساکت بمونم😐🤲🏻
چ درسی ؟

دانشگاه 

حالا حالا هم ادامه داره رشتم پزشکیه ۷ سال پزشکیه عمومی بخونم بعدم اگه خواستم تخصص البته امسال سالآخر عمومی مه

عشق مثل دریا هرگز متوقف نمیشه ♡عشق مثل ستاره میدرخشه  ♡عشق مثل خورشید گرم میکنه ♡عشق مثل گلها لطیفه ♡ عشق مثل تو زیباست ♡
رشته تحصیلی مو عوض میکنم.  به اولین خاستگارم بله میگم. کنار درسم چند تا مهارت یاد میگیرم. به ...

چرا به اولین خواستگار؟ 

🌸ریپلای های کل کل و بحث رو باز نمیکنم  و نمیخونم دوستان عزیز ..اگر چیزی میگم نظرم هست و مسلما مثل هر نظر دیگه ای مخالف های خودش رو داره🌸
2706