2726
عنوان

دلم برای آبجیم کبابه😢😢😢😢 (داستان زندگی)

| مشاهده متن کامل بحث + 8477 بازدید | 195 پست
مامانم بخاطر ازدیاد کارهای خونه و بچه داری اعصاب درستی نداشت همیشه به خواهرم غر میزد و سرهرچیزی بهش ...

خب با این وضعیت مجبور نبود ۹تا بچه بیاره 😐

مگر یک انتظار را چقد میشود کشید 🙁خدایا یه نی نی ام بمن بده 🙂💕
نه نیستن ولی پدر و مادر تاثیر زیادی رو رفتار بچه هاشون دارن

دارن اما نه صد در صد شاید ۵٠ درصد خصوصا پسر چون بیشتر تو اجتماع و دوست و اینا هست 

مِهربون نَباشید مِهربونا تِکراری میشَن!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خب با این وضعیت مجبور نبود ۹تا بچه بیاره 😐

انگار اصلا بلد نبودن ادم مخش هنگ میکنه یه زن چطور انقد زاییده😐😐😐😔😔

تیکر بارداری نیست دعا کنید ب خاستم برسم خواهش میکنم یه صلوات مهمونم کنید😍😍😚😚😚😚
2728
اونموقع هاک جلوگیری اینانبوده بلدنبودن

چرا عزیزم بوده

روی پرده کعبه این آیه حک شده است: نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ به بندگان من خبر ده که منم آمرزنده مهربان و من... هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم … ♥

منم یه خواهر دارم خیلی مظلومه مشکل خاصی نداره. دکتره واسه خودش بر و بیا و کیا و بیا و مقام و منزلتی داره هر کی هم میبینش میگه چقدر هارت و پورت داره ولی ته دلش خیلی مظلومه الان اگفتی خواهرت مظلومه یاد خواهر خودم افتادم برای همین از ته دلم برای شادی و سلامتی و خوشبختیش صلوات فرستادم

همه ی ما...فقط حسرت بی پایان یک اتفاق ساده ایم که جهان را بی جهت،یک جور عجیبی جدی گرفته ایم
چرا عزیزم بوده

به نظر منم این عزیزانی که نه تا و ده تا بچه داشتن خودشونم میخواستن حالا هر دلیلی که داشته 

بعضیشون  با اینکه اختلاف هم داشتن خانم و اقا بازم یک عالم بچه میاوردن 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

[

ببخشيد یه کم لطفا رعایت کنید خیلیا اینجا هستن توی خونواده هدی پرجمعیت بزرگ شدن ، یه کم شعور اجتماعی داشته باشیم 🌹

قبل از پرسیدن هر سوالی بگو به من چه ؟؟؟ اگه واقعا بهت ربط داره پس حق داری بپرسی ، و الا سرت بکن تو خشتکت مرسی 
به نظر منم این عزیزانی که نه تا و ده تا بچه داشتن خودشونم میخواستن 

درسته

روی پرده کعبه این آیه حک شده است: نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ به بندگان من خبر ده که منم آمرزنده مهربان و من... هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم … ♥

خلاصه خواهرم ۲۸ ساله بود که نگرانی خانوادم شروع شد برای دیر ازدواج کردنش. قبلا من تو یه تایپیک گفتم که از بختیاری های خوزستان دل خوشی برام نمونده یه خانم خیلی بهم توپید که همه اونا خوبن و مشکل از شما و خواهرت بوده! من در کمال صداقت همه چیز زندگی خواهرمو میگم کاش قضاوت عاقلانه باشه. همه جا خوب و بد هست ولی برای ما بدترینش پیش اومد. مادرم خیلی برای خواهرم حرص میخورد همه ی هم سن های خواهرم ازدواج کرده بودن دوستاش فامیلامون و... فقط خواهرم مجرد مونده بود. تو همون اوضاع ی مزاحم تلفنی داشتیم من بچه بودم زیاد تو این مسائل نبودم ولی میفهمیدم که گاهی خواهرم با تلفن یواشکی صحبت میکنه. این موضوع مال ۱۸ سال پیشه. به خواهرم میگفتم چرا انقدر مودب حرف میزنی با دوستت؟ میگفت خب آدم باید مودب حرف بزنه با دوستاش ولی من تغییر لحن ابجیمو میفهمیدم و حسم بهم میگفت که کسی که پشت تلفن هست یک آقاست نه خانم. این تماس ها شش ماهی طول کشید تا اینکه یه روز یه آقایی با خونه تماس گرفت و با پدرم صحبت کرد و ازش اجازه خواستگاری گرفت

وزن قبلی -> ۷۵ وزن بعدی -> ۷۰ وزن فعلی -> ۶۷ هدف ->۶۰   من میتونمممممم😍😍
دارن اما نه صد در صد شاید ۵٠ درصد خصوصا پسر چون بیشتر تو اجتماع و دوست و اینا هست 

بعضیا تو بزرگسالی هم با دخالتای بی موردشون تو زندگی بچه هاشون زندگی رو برای شریک بچه هاشون جهنم میکنن 

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
2706