2726

دلم براش کبابه.. آبجیم خیلی مظلومه. شوهرش آدم درستی نیست. الهی هرکسی ک چنین بچه هایی تربیت میکنند به ذلت بمیرند.. دیشب بهم چیزهایی از زندگیش گفت که هنوزم تو شوکم. شمارو بخدا براش صلوات بفرستید خدا زندگیشو سروسامان بده. من از قبل تایپ نکردم. پس خواهش میکنم تند تند پست نزارید که صفحات بالا نره منم تند تند تایپ میکنم. 

تا یادمه تو بچگی خانواده شلوغی داشتیم. ۹ تا بچه بودیم که خواهرم فرزند بزرگ پدرمه. مامانم از پدرم ۱۵ سال کوچیکتره بخاطر همین همیشه خدا اختلاف داشتند. همیشه مادرم صدای داد و بیدادش تو خونمون بوده الان ولی زن آروم تری شده چون همه ی بچه هاش ازدواج کردند و متوجه شده که پدرم رو باید حفظش کنه برای خودت و دوران پیری. مادرم ۶۵ سالشه الان و پدرم داره پا به دهه ۸۰ میزاره. خدا برام حفظشون کنه. فاصله ی بین ماها ۳ تا ۴ ساله و خواهرم بخاطر اینکه بتونه کمک حال مامانم تو بچه داری باشه ترک تحصیل کرد و نشست تو خونه. اینم بگم که خواهرم دختر ساده ای هست یعنی زود باوره و چون خودش بسیار صادق هست باور میکنه. یادمه من ۵سالم که بود خواهرم از صبح زود بیدار میشد به من وداداشم صبحونه میداد لباسمونو عوض میکرد و میبرد با کلی لباس دیگه تو حیاط میشست ناهار اماده میکرد بعدشم مینشست سر قالی بافیش!

وزن قبلی -> ۷۵ وزن بعدی -> ۷۰ وزن فعلی -> ۶۷ هدف ->۶۰   من میتونمممممم😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اینو بدون کسی که آدم بد تربیت میکنه یا با بقیه بد رفتار میکنه الزاما به ذلت نمی میره شاید بشه گفت به راحتیم می میره

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
اینو بدون کسی که آدم بد تربیت میکنه یا با بقیه بد رفتار میکنه الزاما به ذلت نمی میره شاید بشه گفت به ...

خب منشا تموم رفتارامون ک تربیت پدر و مادر نیستن😒

مِهربون نَباشید مِهربونا تِکراری میشَن!

مامانم بخاطر ازدیاد کارهای خونه و بچه داری اعصاب درستی نداشت همیشه به خواهرم غر میزد و سرهرچیزی بهش سرکوفت میزد و اینکه چند باری خواهرم تو دوران تحصیلش رفوزه شده بود بهش تیکه مینداخت ولی مادرمم مقصر نبود انقدر مشکلات تو زندگیمون بود که هرکسی بود از پادرمیومد مخصوصا اینکه خانوادش اصلا کمکی براش نبودن و مادرم موقع زایمام همیشه تنها تو بیمارستان بدون همراه میموند و خونه هم که میومد مادرش فقط مث مهمون میومد بهش یه سری میزد و میرفت. خلاصه خواهرم خیلی تنها بود و خیلی زحمت کشیده بود. ولی بسیااااار خوشگل بود به حدی که زیباییش تو منطقه ما زبانزد بود ولی چون تحصیلات نداشت خواستگار فوق العاده نداشت دوسه نفری هم که درست و حسابی بودن و اومدن خواستگاریش مادرو پدرم بخاطر بی درایتی ردشون میکردن و سرهر کدوم ی عیب میزاشتن

وزن قبلی -> ۷۵ وزن بعدی -> ۷۰ وزن فعلی -> ۶۷ هدف ->۶۰   من میتونمممممم😍😍
توام منو لایک کن❤

لایکت کردم..شمام منو لایک کن💞

روی پرده کعبه این آیه حک شده است: نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ به بندگان من خبر ده که منم آمرزنده مهربان و من... هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم … ♥
خب منشا تموم رفتارامون ک تربیت پدر و مادر نیستن😒

نه نیستن ولی پدر و مادر تاثیر زیادی رو رفتار بچه هاشون دارن

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
2706