2733
2734

خانمها ما چندسال اول بچه نمیخاستیم بعد پنج سال بچه دار شدیم خودمون میخاستیم مخصوصا شوهرم با برنامه ریزی که نیاریم یکم از نظر اقتصادی بقولی جمع وجور کنیم بعد آوردیم پسرم بدنيا اومد با اولین اقدام! بعد الان پسرم چهارسالشه دخترم داره بدنيا مياد البته من زیاد تمایلی به دومی نداشتم اوایل چون اخلاق شوهرم رو ميدونم تغذیه درمانی میکنه قبلش یک سری مسایل رو رعايت میکنه خیلی سخت ميگيره که فقط پسر بشه بخاطر همین کاراش بدم ميومد از اقدام دومی تا اینکه بخاطر بچه اولم راضی شدم اقدام کردیم ماه بعدش باردار شدم وتا چی بگم تا فهمیدن جنسیت بچه چی به روز من آورد تا خود پنج ماه میگف بریم بندازيم بعدش بریم آی وی اف و....که چرا پسر نشده جرات نداشتم بع کسی بگم باردارم چه برسه جنسیت روزگارم سیاه بود تا با آیه وقسم با اکراه بی خیال شد اونم بشرطي که اینیکی ايشالا پسره اگرم نشد بعدی رو میریم اقدام بلافاصله با روش تعیین جنسیت آی وی اف و...منم چون تو عذاب بودم هيچي نگفتم اما دلم میخاست با دستام خفش کنم حالا دوهفته مونده به زایمانم همش بچه سوم بچه سوم میکنه خیلی بدم مياد از حرفاش همش میترسم نکنه واقعا داره جدی ميگه من همش فکر میکنم شوخی میکنه آخه اصلا از اول بچه ای هم نبوده گیر داده به پسر که چی بشه یکی که داریم اینقدرم شيطونه پدرمو درآورده تو پسر چی دیده این..... الان اسم دخترمون هم معلوم نکرده ميگه ايشالا بیمارستان پسر شد!!!! 😔 منم هرچي ميگم بیا باهم انتخاب کنیم یک چیزی صداش کنم ميگه معلوم نیست فعلا منم هرچي ميگم ميگه بچخ سوم فقططططط :-S یعنی داره دیوونم میکنه چرا با واقعیت کنار نمياد منم کلی لباس دخترونه خریدم و...نگاهم نمیکنه ميگه واسه سومی میخریدی یعنی میخام خفش کنم نميدونم شوخی ميگه یا جدی نکنه واقعا تو فکرشه من از پس این دوتا بزور برمیام آخه سومی میخام چیکار کاش بشه سر دومی ببندم بشينم راحت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دغدغه ی این روزای منو داری....

من 4ساله ازدواج کردم پسرم 2سال و 4ماهشه

پسر دومیم هم 2ماه دیگه میاد میخوام ببندم ولی میدونم ممنوعه😐😐😐

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

وای چقدر تو مخه. حق داری والا. حالا خوبه جنست جوره. هر  دو جنس نعمت هستن . حالا شاید دختر گلت به دنیا بیاد نظرش عوض بشه.

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
2738

بزار بیاد دخترت

دیوونش می کنه 

خودشو طوری تو دلش جا کنه خودشم نفهمه

اخه مگه پسر ندارین 

چرا از دختر بوش میاد 

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

خیلی چیزا دلم میخواد بگم ولی خدا کمک میکنه  اینجور موقع ها جلوی زبونمو بگیرم 

خیلی مراقب دخترت باش دوست من کمکش کن موفق و قوی باشه و اگر خواست ازدواج کنه توانتخاب درست کمکش کن دقت کن همسرش طرز فکر درستی داشته باشه 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

بخابون دهنش بابا 😒😒مخصوصا که انقد پسریه😒

البته اینم بگم دخترت چنان خودشو جا کنه تو دل باباش که پسر یادش بره

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
2706