2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من هم کار خونمو انجام میدم هم لباس وکفش بچه درست میکنم.خیلی راضی هستم خداروشکر.

خوشحال میشم عضو کانالم بشید کارامو ببینید

الان یه نمونه ازکارامو میزارم 

nininaz69@

خدایا توراسپاس میگویم آنچنان خاضعانه که درخورحقیری من است وآن قدرفراوان که سزاواربزرگی توست😙
عااااالی ماشاالله کلاس رفتی 

مرسی عزیزم .نه والا کلاس نرفتم دیدم دخترعموم درست میکنه منم کلی توخونه تمرین کردم تا یادگرفتم.

خدایا توراسپاس میگویم آنچنان خاضعانه که درخورحقیری من است وآن قدرفراوان که سزاواربزرگی توست😙

من عاشق اشپزی وشیرینی پزی وکیک پزی هستم دوست دارم انواع فینگرفودا ودسرا رویادبگیرم تصمیم دارم برم اموزشگاه یادبگیرم چون چیزیه که همیشه توزندگی لازمه ویه خانوم خونه دارباید بلدباشه هرچی زیادتربهتر

نیازی به کلاس رفتن نداره کافیه فقط الگوی کفشو داشته باشی وزود ناامید نشی من خودم ‌کلی کفش خراب کردم تاتونستم یادبگیرم 

چجوری برات میصرفه درست کنی الان ک مروارید خیلی گرون شده    

چه کنم خیلی علاقه دارم.

قیمت بالاتربزنم مشتری فراری میشه پس بهتره قیمت منصفانه بزنم🙄

مشتریا هرکی برده راضی بودن.عکس نی نی هاشونو باکفش وبرام میفرستن همه توی کانالم هست😀😉

2706