2733
2734

ساعت نه و نیم شب فردا باید برم ان تی..‌

قبلش چیزی بخورم؟؟؟چیابخورم؟؟؟

خدایا ...

تورو ب خدا برام دعاکنید قلبش بزنه سالم باشه همه چی خوب باشه.‌‌

فرداصبحش باید برم ازمایش دکترم برام ازمایش کامل هم نوشته..

اگه شبش چیزی بخورم چطوری فرداش ازمایش قند و اینام بدم؟؟؟

اره بخور ک تکون بخوره مث من نکن . بعدشم مگه سونو قلب نرفتی ک استرس داری

فقط 25 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر اومدن شازده پسرمون🙈برای سلامتی نی نیم صلوات بفرستین مرسی❤1398/1/31شب نیمه شعبانفهمیدم که شدی یه تیکهازوجودم👼

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سونو ان اتی چیز شیرین میخورن قبل از سونو راه برو یا بشین چون می گن ثابت نباید وایستی اگه آزمایش کامل داری دیگه چیزی نخور اگه غربالگریه مشکلی نداره بخور 

قبل از سونو شام بخور برو

2738
چرا رفتم...ولی هی اینجا میگن بدون علائم هم میشه اتفافی افتاده باشه و دیگه نزننه

فکر منفی نکن 

فقط 25 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر اومدن شازده پسرمون🙈برای سلامتی نی نیم صلوات بفرستین مرسی❤1398/1/31شب نیمه شعبانفهمیدم که شدی یه تیکهازوجودم👼
مثانه باید پر باشه تو سونو شکمی😶 اون سونو واژیناله مثانه باید خالی باشه

نه من سونو گرافی جای معروف هم رفتم تا رفتم داخل سه بار فرستادم دسشویی.مثانه پر تو سونو ان تی طول سرویکس رو زیاد نشون نیده

نه من سونو گرافی جای معروف هم رفتم تا رفتم داخل سه بار فرستادم دسشویی.مثانه پر تو سونو ان تی طول سرو ...

ولی به من گفتن نباید خالی باشه خیلی پر هم نباشه 

آخه مثانه خالی باشه که چیزی مشخص نمیشه تو سونو

دوستان عزیز لطفا لایک‌نفرمایید ای به فدای انگشتانتان😶
ولی به من گفتن نباید خالی باشه خیلی پر هم نباشه  آخه مثانه خالی باشه که چیزی مشخص نمیشه تو سون ...

من که رفتم ده تا اومده بودن واسه ان تی واسه همه که مشخص شد.کتره معروفه شیرازه رد خور نداره.از شهرای دیگه هم میان پیشش.خیلی هم دقیق بود سونوش.

من که رفتم ده تا اومده بودن واسه ان تی واسه همه که مشخص شد.کتره معروفه شیرازه رد خور نداره.از شهرای ...

عزیزم کدوم دکتر میگی شیراز ؟ پایدار ؟

بیاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد ......
2706