2703
2553
عنوان

تهمت های مادرشوهم به من+عکس

892 بازدید | 22 پست

تاپیک آخرموبخونین تااسکرین چت روبزارم

بابت اینی که هستم خداروشکرمیکنم خدایاشکرت ازخدامیخام دل هممونو شادکنه وبه زندگیامون ارامش بده اصلا ازش میخام جوری توخوشبختی غرقمون کنه که حال کنیم😁😜

مادرشوهررررم

بابت اینی که هستم خداروشکرمیکنم خدایاشکرت ازخدامیخام دل هممونو شادکنه وبه زندگیامون ارامش بده اصلا ازش میخام جوری توخوشبختی غرقمون کنه که حال کنیم😁😜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
واببخشیداشوهرت تورودیوونه فرض کرده؟چطوری باورکرده این حرفارو؟

خودمم موندم والا😐تهمت به این بزرگی آخه؟

خودمم موندم والا😐تهمت به این بزرگی آخه؟

هه خیلی خنده داره بیشتر .اونوقت شوهرت نگفته بهشون که ب گیرم زنم اینکاروکرده امادیونه نیس که یهویی اینکاروکنه قبلش شماچیکارکردین ک عصبانی شده؟

نفسم قلبم دنیام :پسرم مهدیارم❤❤❤❤❤❤

بگو باش مامانت اینا راس میگن فقط دهنتو ببند صداتو نشنوم...از این به بعدم از من انتظاری  نداشته باش

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍
هه خیلی خنده داره بیشتر .اونوقت شوهرت نگفته بهشون که ب گیرم زنم اینکاروکرده امادیونه نیس که یهویی ای ...

بهم گفت ریدم دهن بابات منم گفتم منم ریدم دهن بابای خودت 

ولی ماجراازاونجاشروشد ک توچرا ب خواهرشوهرت زنگ نمیزنی و....

2714
بگو باش مامانت اینا راس میگن فقط دهنتو ببند صداتو نشنوم...از این به بعدم از من انتظاری  نداشته ...

👍👍👍

استارتر از اول راه رو اشتباه رفتی اول از اینکه بدون شوهر رفتی اونجا دوم از اینکه  وقتی مادر سوهرت دهنش رو باز کرده بود خیلی محترمانه  م ی ر ید ی بهش نه مثل ی بچه کل کل کنی باهاش زندگی با مرد باید سرتاسر سیاست باشه  تا بتونی تو مشتت باشه 

بهم گفت ریدم دهن بابات منم گفتم منم ریدم دهن بابای خودت  ولی ماجراازاونجاشروشد ک توچرا ب خو ...

خوب جوابشو دادی ایول یکی گف دوتابزار توپاچش .روباه صفتن.کاش واقعاچشماشو درمیاوردی

نفسم قلبم دنیام :پسرم مهدیارم❤❤❤❤❤❤
استارتر از اول راه رو اشتباه رفتی اول از اینکه بدون شوهر رفتی اونجا دوم از اینکه  وقتی مادر سوه ...

خدایی خیلی بی منطقن فقط شروع کرد به فوش دادن

خوب جوابشو دادی ایول یکی گف دوتابزار توپاچش .روباه صفتن.کاش واقعاچشماشو درمیاوردی

ازاین میترسم چشمشو خراش بندازه بگه عروسم کرده ازاون بعیدنیس

2706