2737
2734

یعنی بعد ۱۴ سال و ۹بارivf و یه بار سقط و یه بار حاملگی خارج رحمی خدا این بچه رو بهم داده 

روزی که کوچکترین چیزی خدای نکرده سرش بیاد من میمیرم حتمن وگرنه خودمو میکشم

جان هر کی دوسش دارین جان مادرتون اول قشنگ بخونید پست آدمو بعد سعی در مچ گیری یا تکه انداختن کنید وگرنه فقط خودتون ضایع میشین به چی قسمتون بدم درست حسابی بخونید کامنتا و پستارو؟؟!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشاالله هفته دیگه همین موقعها یا تو اتاق عملم یا نینی به دنیا اومده و تو ریکاوریم. سزارین میخوام بش ...

انشاالله سالم بغل بگیری توروخدا برای بچه من دعا کن😭

جان هر کی دوسش دارین جان مادرتون اول قشنگ بخونید پست آدمو بعد سعی در مچ گیری یا تکه انداختن کنید وگرنه فقط خودتون ضایع میشین به چی قسمتون بدم درست حسابی بخونید کامنتا و پستارو؟؟!!
یعنی بعد ۱۴ سال و ۹بارivf و یه بار سقط و یه بار حاملگی خارج رحمی خدا این بچه رو بهم داده  روزی ...

سوزش معده تو بارداری طبیعیه. اسم اون شربت رو که گفتی نشنیدم ولی پنتوپرازول رو دکتر منم بهم داد. البته من هفته 34 بودم که بهم داد. بهم گفت بازم تاثیر داره ولی چون جنینی بزرگ شده تاثیر قرص روش کمتره. حتی بهم رانیتیدین هم داد. من از شدت سوزش معده بالا میاوردم و شب تا صبح مثل مار دور خودم میپیچیدم ولی بازم قرص و دارو نخوردم. کاش شما هم نمیخوردی، یا حداقل کمتر میخوردی. تو هفته 34 بهم گفت یا روزی یه دونه پنتوپرازول اونم صبح ناشتا یا 2 تا رانیتیدین بخورم. شما این همه رو با هم خوردی. برا نینی اتفاقی نمیفته ولی خب خیلی هم براش خوب نیست. چند هفته ای الان؟

2731
سوزش معده تو بارداری طبیعیه. اسم اون شربت رو که گفتی نشنیدم ولی پنتوپرازول رو دکتر منم بهم داد. البت ...

😭😭😭😭😭 ۱۷ ام

😭😭😭😭😭 ۱۷ ام

اشکال نداره گلم . حالا که گذشته، مطمئن باش با یه بار هم برا نینی اتفاقی نمیفته. ولی از این به بعد سعی کن دارو نخوری. برا سوزش معدت بهتره مایعات بیشتر بخوری و غذاهای چرب و سرخ کردنی و سنگین نخوری. میوه های تابستونی رو هم کمتر بخور و به جاش هندونه و طالبی و خربزه بخور. اینجوری هم نیاز بدنت به میوه تامین میشه و هم پوست نینیت خوب میشه

اشکال نداره گلم . حالا که گذشته، مطمئن باش با یه بار هم برا نینی اتفاقی نمیفته. ولی از این به بعد سع ...

موقع زایمان برای بچم دعا کن توروخدا 😭😭😭

2738