2410
2553

خب منم هنوز حس نمیکنم تو هفته ۱۷

جان هر کی دوسش دارین جان مادرتون اول قشنگ بخونید پست آدمو بعد سعی در مچ گیری یا تکه انداختن کنید وگرنه فقط خودتون ضایع میشین به چی قسمتون بدم درست حسابی بخونید کامنتا و پستارو؟؟!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اصلا منطورت از حس کردن جنین چیه

جان هر کی دوسش دارین جان مادرتون اول قشنگ بخونید پست آدمو بعد سعی در مچ گیری یا تکه انداختن کنید وگرنه فقط خودتون ضایع میشین به چی قسمتون بدم درست حسابی بخونید کامنتا و پستارو؟؟!!
2720

خانوما اینجایین یه سوال بارداری بمرسم دارم دیوونه میشم ؟

خب منم هنوز حس نمیکنم تو هفته ۱۷

آخه دوستم میگفت من از همون دو ماهگی احساس میکردم یه بادکنک زیر دلمه اما من اصلا این حسارو ندارم فقط گلاب به روتون تهوع و بالا اوردن رو دارم

راستی جنسیت نی نی تون چیه؟

به سلامتی

2714
آخه دوستم میگفت من از همون دو ماهگی احساس میکردم یه بادکنک زیر دلمه اما من اصلا این حسارو ندارم فقط ...

دختره

خانوما از دیشب دارم سکته میکنم

دو روز بود سوزش شدیددددددددد معده و گلو داشتم شدیداااا

قرص فاموتیدین و شربت mom دکتر برام نوشته بود

منم دیروز صبح ناشتا اول قرص فاموتیدن خوردم

اثر نکرد

بعد یه ساعتی یه قاشق شربت mom خوردم 

اثر نکرد

عصر ساعت ۴ یه قاشق دیگه شربت mom خوردم اثر نکرد

ساعت ۸ غروب به دونه پنتوپرازول خوردم

دارم میمیرم از استرس

2706