2737
2734
عنوان

از دست خواهرام ناراحتم

| مشاهده متن کامل بحث + 770 بازدید | 54 پست

شما تونستی محبت داشتی انجام دادی براشون،اونا نمیتونن،کلا مردم مسئول مهمونی و ناراحتی و کارهای عقب افتاده ما نیستند،نباید تو ماه ۸اصلا تولد میگرفتی،یک سالگی بچه ات با هم میگرفتید،بدم میاد از تولد،واقعا خیلی اسیریه،منکه دعوتمم کنن نمیرم،چیه سن بالا مبارکه مبارکه،یه کیک میذارم پول جمع کنن،وقتی من تولد دوس ندارم،و نمیگیرن ،تولد کسی هم نمیرم،کی حوصله داره،جونمو میذارم واسه زندگی خودم،از هیشکی توقع ندارم حتی یه لیوان آب دستم بده و خیلی هم آرامش دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخی عزیزم چند سالشه؟اشکال نداره دیگه گذشته شما هم کاش وقتی داشتی خواهراتو دعوت میکردی به شوخی و خنده ...

امسال تولد هفت سالگیش بووووود ؛ با اینکه خودم اصلا راضی نبودم اما خدا رو شکر خودش آخری گفت مامان این بهترین تولد عمرم بود 

نه بابا اشکالی نداره  باور کن خواهرام انقدر همیشه خوب بودن که فکرشو هم نمیکردم اینجوری بی خیال ...

الانم خوبند شما بارداری یکم حساس تر شدی

وگرنه اگر زنگ میزدین میگفتین خواهر من فردا میام کمکت برا مربا الان مجلسم کلی کارش مونده اونام حتما میومدن

نه خواهرتون بلکه هرکس به عنوان مهمان اومد خونتون کاری از دستتون برنیومد ازش کمک بخواید اصلا بد نیست

2731
فقط کار اشتباهتون این بود زنگ نزدید و یا اینکه یه کارگر میگرفتین هزینه یروز پذیرایی فک نمیکنم خ زیاد ...

بحث کارگر نبود اصلا ؛ چون تمیز کاری خونه رو همه رو قبلا با شوهرم انجام داده بودیم فقط دلم میخواست یکی از خواهرام یا خواهر زادم بیاد پیشم واسه درست کردن سالاد الویه و سالاد ماکارانی 

راستش به حرف زدن با یه کسی هم خیلی احتیاج داشتم تا از استرسم کم بشه اما هیچکی نبود 

بحث کارگر نبود اصلا ؛ چون تمیز کاری خونه رو همه رو قبلا با شوهرم انجام داده بودیم فقط دلم میخواست یک ...

اخی درک میکنم همینارو باید به خواهراتون با همین لحن میگفتین مطمین باشید اونام قصد بدی نداشتن 

الانم خوبند شما بارداری یکم حساس تر شدی وگرنه اگر زنگ میزدین میگفتین خواهر من فردا میام کمکت برا مر ...

من اصلا نمیدونستم دارن مربا درست میکنن ولی آخه مربا خودم تنهایی امسال درست کردم و خیلی سخت نیست بعدش هم میتونستن زنگ بزنن که در چه حالی ما داریم مربا درست میکنیم و الکی تعارف میزدن که کاری داشتی بگو اما چون زنگ نزدن من ته دلم همش میگفتم چه خواهرااای بی احساسی ؛ شرایطمو میدونن ولی بازم براشون مهم نیست 

2738
فشار که به خودم خیلی آوردم دست تنها بودم استرس دیووونم کرده بود  هر سال تولد دخترمو ساده برگزا ...

عجب

اینطور مواقع من به پسرم میگم مگه هرکی میره توچاه ماهم باید بریم وکارشون اشتباهه وهرخانواده ای یه مدل اخلاق وبودجه ای داره ونباید خودمونو مثل بقیه کنیم و درک میکنه وساکت میشه

2706