2726
عنوان

از دست خواهرام ناراحتم

| مشاهده متن کامل بحث + 770 بازدید | 54 پست
اگر من بودم زنگ میزدم بیاین کمک با خواهرام رودروایسی ندارم عزیزم

منم رودرواسی اصلا باهاشون ندارم اما شرایط بارداریم جوری بود که مطمئن بودم خودشون زنگ میزنن واسه کمک ؛ ولی وقتی زنگ نزدن دلم انقدر گرفت که دیگه نخواستم خودم بهشون بگم بیایید کمک 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فشار که به خودم خیلی آوردم دست تنها بودم استرس دیووونم کرده بود  هر سال تولد دخترمو ساده برگزا ...

شاید حرفام براتون تلخ باشه

اما یا باید برای دخترتون توضیح میدادید ک شرایط چنین تولدی رو نداریم

یا اینکه وقتی تقبل کردین خودتون انجامش بدین 

و راه ساده هم اینکه تماس بگیرید به خواهرا نه از روی طلب با خواهش ازشون درخواست کنید کمکتون کنن این همه فشار و سختی رو به خودتون متحمل نشید

من حتی مهمونی ساده هم باشه و سختم باشه از بقیه کمک میگیرم

2728
از کسی انتظار نداشته باش تا همیشه راحت باشی شما تولد گرفتی خودتون هم باید قبول زحمت کنید بدون توقع ...

باور کن اگه شرایطم عادی بود توقع نداشتم اما قبلا هم بهشون گفته بودم چون دخترم تولد شما رو دیده دیگه با تولد ساده کنار نمیاد 

اما بد جور پستمو خالی کردن دقیقا عین مهمونای دیگم ساعت پنج اومدن تولد ؛ گفتم بهشون چقدر دیر آمدید گفتن آرایشگاه بودیم 

فقط کلی به خودشون رسیده بودن اون وقت من انیدر کار رو سرم ریخته رود که حتی آرایشگاه هم نرفتم 

الان مراسم برگزار شده به سلامتی؟

الان برگزار شده و خیلی هم خرج کردیم اما به خاطر اینکه هیچ کمکی نداشتم خیلی جاهاش اونجوری نشد که میخواستم 

مثلا خودم آرایشگاه نرفتم  ؛ یا میز پذیراییم فقط روش میوه بود و با اینکه سالاد ماکارانی و الویه درست کرده رودم به مرحله ریختن تو ظرف و تزیینش نرسیدم 

و همش تو یخچال بود و آخری فقط آوروم بیرون و تو ظرف یه بار مصرف ریختم و به مهمونا دادم و .....

الان برگزار شده و خیلی هم خرج کردیم اما به خاطر اینکه هیچ کمکی نداشتم خیلی جاهاش اونجوری نشد که میخو ...

ناراحت گذشته نباش همه این ها درس هایی هس که باید یادبگیریم و تاوقتی پاس نکردیم بازم تکرار میشن

به شادی دخترتون فکر کنید و بقیه چیز هارو فراموش کنید

ببخشید توی تاپیکتونم چت کردیم^_^

شاید حرفام براتون تلخ باشه اما یا باید برای دخترتون توضیح میدادید ک شرایط چنین تولدی رو نداریم یا ...

اتفاقا براش خیلی توضیح دادیم و اینکه قبول کرد تو خونه باسه بدون عکاس و فیلمبردار هم واسه همین بود ولی میگقت دیگه نمیخام مثله هرسال فقط خاله ها و پدر بزرگ مادربزرگ ها و عموم فقط باشن میخام تولد واقعی باشه 

اتفاقا براش خیلی توضیح دادیم و اینکه قبول کرد تو خونه باسه بدون عکاس و فیلمبردار هم واسه همین بود ول ...

اخی عزیزم چند سالشه؟اشکال نداره دیگه گذشته شما هم کاش وقتی داشتی خواهراتو دعوت میکردی به شوخی و خنده میگفتی رو کمک شما حساب کردم.

ناراحت گذشته نباش همه این ها درس هایی هس که باید یادبگیریم و تاوقتی پاس نکردیم بازم تکرار میشن به ش ...

نه بابا اشکالی نداره 

باور کن خواهرام انقدر همیشه خوب بودن که فکرشو هم نمیکردم اینجوری بی خیال باشن تازه بهشون هم گفتم از دستتون ناراحتم یکیشون گفت ما داشتیم مربای آلبالو درست میکردیم وقت نشد   

یکیشون هم که گفت بچه کوچیک دارم نتونستم   

فقط کار اشتباهتون این بود زنگ نزدید و یا اینکه یه کارگر میگرفتین هزینه یروز پذیرایی فک نمیکنم خ زیاد میشد

حالام اصلا بهش فکر نکنید واسه نی نی تون خوب نیست ان شالله نی نی تون که اومد همه این هارو جبران میکنه

دفعه دیگه حتما کاری داشتید بهشون بگید 

2706