2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خخخخ حوصله ات سر نمیره🤔

چرا خیلی ولی خب چ میشه کرد هواانقدرگرمه ک نمیشه پاتوازدربیرون بذاری منم نمیتونم زیادراه برم کمردردمیگیرم وپاهام تاول میزنه ازگرمامجبورم توخونه زیرکولرباشم

خدایاشکرت بابت همه چی👩‍⚕️⚘
هیچ بارداری یعنی خونه نشینی یکی دوساعت دیگه پامیشم صبحونه میخورم میشینم پاتلوزیون تاشب😩

من بارداربودم تازه فعالیتم رو زیادکردم پتومیدادم اتوشویی خونه تکونی کردم ۴۸تاپله ی بلند هم داشتیم تادم درحیاط ط ۳بودیم اون خونه ی قبلی مون اسانسورنداشت

تمام کارای خونه سبک وسنگین باخودم بود اما بااحتیاط همه روانجام میدادم چون قبلا یه سقط داشتم 

رفتم مشهد باهواپیما رفتم شمال باخانواده ام مهمونی میرفتم پیاده روی میکردم خرید میکردم گاهی هم پای تلویزیون بودم کتاب میخوندم فقط مورنگ نکردم خودم اعتقادداشتم به جنین اسیب میرسونه یه دونه قرص هم‌نخوردم و سرماخوردگیم روبا سوپ برطرف کردم

زندگی عادی خودت روبکن خونه نشینی یعنی چی ؟؟؟همه جابرو توبارداری ادم حالت های افسردگی میگیره برو پیاده روی

ن خدانکنه هوای شهرمون وحشتناک گرمه هیچ جانمیشه برم

اها

پس تو خونه تحرک کنید حتما

چون تا این حد بی تحرکی اصلا خوب نیس

ایشالا نی نی تون به سلامتی بیاد تو بغلتون

کاربر “گشتا” هستم که قطع دسترسی شدم🙁
2738
چرا خیلی ولی خب چ میشه کرد هواانقدرگرمه ک نمیشه پاتوازدربیرون بذاری منم نمیتونم زیادراه برم کمردردمی ...

آره خب ...خوب کاری میکنی😁😊

ایشالا بسلامتی نی‌نیتم ب دنیا میاد 😗

چهار روز در هفته اینطوریه که صبح شش بیدار میشیم بچه ها رو میبرم مهد یا برمیگردم خونه درس میخونم یا میرم دانشگاه عصر میرم دنبالشون دخترم تراپی میگیره میریم اونجا میزارمش میام خونه غذا درست می‌کنم و دنبال پسرم میدوام تا غروب که شوهرم بیارتش شام بدم بخورن بخوابن 

یکروز در هفته کارورزیمه پنج صبح میرم هفت شب میام بچه ها کلا با پدر محترمن

آخر هفته هام که تعطیله از صبح تا شب میچرخیم دور خودمون یا بیرون میریم یا همسرم بیرون میبرتشون من درس بخونم

در حال حاضر آرامش در منزل ما پرررررر 😀🙈

سلام گلی‌جان خوبی

من کلا سحرخیزم

از زمان مجردی هم سحرخیز بودم

الان که تابستونه صبحا پامیشم برا نماز با همسرم

بعدش باهم صبحونه میخوریم

راش میندازم بره سرکار

بعدش اگر خوابم بیاد یه کم میخوابم

اگر کلاس داشته باشم میرم کلاس

اگرم خونه باشم شروع میکنم کارای خونه میکنم

هرجایی از خونه که احساس کنم کثیف یا نامرتبه تمیز و مرتب میکنم

کتابم زیاد میخونم

ولی خب از مهرماه سرم شلوغ میشه دوباره

درسم شروع میشه و از صبح تا بعدازظهر کلاسم و درسسسسسس

عکسِ دخترمه!👇                                                         نزدیک عملیات بود.می‌دانستم دختردار شده.یک روز دیدم سرِ یک پاکت‌نامه از جیبش زده بیرون.گفتم این چیه؟گفت:عکس دخترمه! گفتم:بده ببینمش.گفت: خودم هنوز ندیدمش! گفتم:چرا؟! گفت:الان موقع عملیاته،می‌ترسم مهر پدر و فرزندی کار دستم بده،باشه برای بعد!                                                               👈 خاطره درمورد شهید مهدی‌زین‌الدین از فرماندهان استان قم هستن در ۸‌سال دفاع مقدس                        شادی روح شهدا صلوات.....🌹
چرا خیلی ولی خب چ میشه کرد هواانقدرگرمه ک نمیشه پاتوازدربیرون بذاری منم نمیتونم زیادراه برم کمردردمی ...

منم زایمانم ۱۰ هفته دیگست یعنی اولای مهر شما چطور؟

🧘‍♂️گروه آبی🧘‍♂️وزن شروع ۷۱و۸۰۰💙   وزن فعلی۶۷و۵۰۰ 💙 هدف بعدی۶۵💙  هدف آخر۶۲ ❤ 💙 تاریخ شروع رژیم ۱۴۰۱/۹/۱۵ 🧘‍♂️❣️🧘‍♂️🧘‍♂️  

من چون دوتا بچه کوچیک دارم روزانه یه کار خونه روبرای خودم الویت میزارم وفقط یه مرتب ظاهری وکار مربوط به همون روز رو انجام میدم،الویتم صبحانه وناهار آمادس،بعدش که بچه هامش5ول کارتن وبازی خودشون هستن کارم روانجام میدم ،یه تایمی تلویزیون خاموشه خودم باهاشون بازی میکنم،عصر بعد خواب ظهرمون میریم پارک وبعدم شام و...

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲
2706