2737
2734
عنوان

قرص اورژانسی

110 بازدید | 9 پست

سلام...من 5روز از پریودم گذشته بود که احساس کردم پاک شدم وخونریزی ندارم وباهمسرم رابطه داشیم که بدون محافظت بود بعد از نزدیکی یه لکه ازمن خارج شد که فهمیدم پریودم تموم نشده.با اینکه میدونستم زمان پریودی احتمال بارداری کم هست اما بازم ترسیدم که نکنه باردارشم اونم تو دوران پریودبعدش بلافاصله قرص ارژانسی خوردم وقتی که پریودم تموم شد تقریبا4روز بعدش دباره دیدم که حالت پریود دارم وتا سه روز لکه بینی داشتم..حالا شنیدم که بعد مصرف قرص ارژانسی تا 1ماه دیگه احتمال بارداری نیست ...میخواستم بدونم یعنی من اگه تا پریود بعدیم نزدیکی بدون مراقبت داشته باشم باردار نمیشم؟؟؟اخه دیگه تا پریود بعد به خاطر خوردن قرص که تخمک گذاری نمیکنم درسته...اون لکه هایی هم که دیدم پریود نبود اخه لکه بینی بود....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
از کجا این حرفو شنیدی کاملا چرت هستش

یعنی ممکنه باردار شم تاسیکل بعدی با اینکه قرص اورژانسی خوردم...اخه دوس دارم بشم فقط واسه این اورژانسی خوردم چون توزمان پریودم بود نزدیکیم ونمیستم ونمیخواستم تو اون شرایط باردار شم

عزيز جان كى گفته قرص اورژانسى تا يك ماه باعث باردارى نميشه؟ روش پيشگيريت هرچى هست همونو ادامه بده

گـايا: يـكى از خــدايان يـونان،اولـين الههء زمين،اولـين موجودى  كه از دل خلاء به وجـود آمده…!مادر و همسر اورانوس
یعنی ممکنه باردار شم تاسیکل بعدی با اینکه قرص اورژانسی خوردم...اخه دوس دارم بشم فقط واسه این اورژانس ...

بله ربطی نداره

شما وقتی قرص اورژانسی رو میخوری تا ۷۲ ساعت اثر داره برای یک رابطه

نه برای رابطه های کل دوره تون

2738
یعنی ممکنه باردار شم تاسیکل بعدی با اینکه قرص اورژانسی خوردم...اخه دوس دارم بشم فقط واسه این اورژانس ...

اگه نطفه تو زمان حیض بسته بشه بچه ای که ازش بوجود میاد میشه ولد حیض راجبش احادیث هست اگه اعتقاد دارید به این حرفا،نباید موقع بچه دار شدن غسلی به گردنت باشه

میشه لطف کنید برای سلامتی مادرم یه صلوات بفرسید ممنونم