2737
2734
عنوان

یعنی یخچالمون سوخت؟😢

380 بازدید | 14 پست

دیدین یخچال یه صدای خاصی داره وقتی به برق میزنین؟یهو اون صداش قطع شد خونمون غیر عادی ساکت شد اون صدای کم همیشگی یخچال دیگه نمیاد رفتم از برق کشیدم باز زدم دیدم هنوزم ساکته یعنی سوخت؟

قیافه من از وقتی که مادرشدم😯😦😨😢😣😰😟😭😓😔 مداااااااام نگرانم پس کی لذت ببرم؟؟؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من چند روزی مادر شوهرم اینا رفتن مسافرت خونه دست من بود شوهرمم سر کار از خواب پاشدم دیدم کل وسیله های تو یخچال اب شده از مرغ و گوشت و غیره بگیر یخچال روشن بود صدا هم میداد ولی دریغ از یکم خنکی

2738
ن بابا خدا نکنه 😓 توهم زدی شاید بزن ب برق هواست بهش باسه ببین بعد چند دیقه روشن نمیشه اصلا ؟

باور کن خونه غیر عادی ساکته اصلا اون صدای همیشگی نیست فکر کنم سوخت پیرو تاپیک قبلیم و چشم شور خدایا تا کی تا کی؟ مطمئنم سوخته 

منم چندوقته به طرز عجیبی رو دور بدبیاری ام🙁🙁

مگه محافظ نداشت حالا؟

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

دوستان محافظ نزده بودیم براش تازه اسباب کشی کردیم قرار بود بگیریم قبلی موش جویده بود انداختم رفت امروز چند بار فیوزپرید یه حسی میگه سوخت حالا تو این گرونی 

منم چندوقته به طرز عجیبی رو دور بدبیاری ام🙁🙁 مگه محافظ نداشت حالا؟

نوچ نداشت الان واقعا وقتش نبود

2706