2733
2734
عنوان

دوستان ساکن اروپا

185 بازدید | 17 پست

بچه هایی که اروپا هستین یه چنتا سایت هست که تبلیغاتش زیاد اومده واسم.

توی عکسا لباسای شیک و خوشگل ژورنالی گزاشتن ولی قیمتاش بنظر پایین میاد

میخوام چند قلم خرید کنم خواستم بپرسم ببینم اینام از اون سایت هایی هستن که جنسی متفاوت از عکسی که هست میفرستن؟

کسی خرید داشته ازشون یا شنیده؟؟

Pretty yours

Pat pat

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزيزم من الان دو تا شو چك كردم خودم تا الان خريد نكردم از اين دو تا سايت ولي كلا چيزي كه تو سايت هست همونيه كه تحويل ميگيري 

مگه ميتوني بخري از ايران ؟و واست بفرستن؟😕🧐فكر نميكنم مگه اينكه اينجا حساب داشته باشي

2738

من اروپا نیستم ولی اولیو نگاه کردم مال هنگ کنگ بود. قیمتاشم چندان مناسب نبود البته به نظر من.

تجربه کار کردن من با سایتای چینی اینه که خیلی دیر چیزی رو که سفارش دادی به دستت میرسونن. به نظر من واسه بارداری که هر روز سایزت ممکنه عوض بشه مناسب نیست. حالا شاید این فرق کنه ولی من کلا ترجیح میدم خرید نکنم.

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۲/۹، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
عزيزم من الان دو تا شو چك كردم خودم تا الان خريد نكردم از اين دو تا سايت ولي كلا چيزي كه تو سايت هست ...

منم ایران نیستم که، آلمانم

ولی سه سال پیش که ترکیه بودم از سایت wish خرید کردم چیزی که دستم رسید وحشتناک بود. 

ترسیدم اینم مثل اونا باشه. چون واقعا قیمتاش پایینه.

وگرنه از ebay و amazon همیشه خرید میزنم و دقیقا همون چیز رو تحویل میگیرم، راضی هستم.

این چون لباس بچه ست گفتم مطمئن شم بعد سفارش بدم

منم ایران نیستم که، آلمانم ولی سه سال پیش که ترکیه بودم از سایت wish خرید کردم چیزی که دستم رسید وح ...

وای خدایاااا من پریشب ۷۰€ از رو wish خرید کردم برای اولین بار 😐😐😐

منم ایران نیستم که، آلمانم ولی سه سال پیش که ترکیه بودم از سایت wish خرید کردم چیزی که دستم رسید وح ...

عزيزم چرا از يه كمپاني كه راحتتره و راحت ميتونه جنسي رو كه نميخواي ريترن كني خريد نميكني مخصوصا كه واسه بچه اس فكر كنم الان mothecare توي off هست 

چون از جاهايي مثل wish اينا خريد كني راحت نميتوني return كني

عزيزم چرا از يه كمپاني كه راحتتره و راحت ميتونه جنسي رو كه نميخواي ريترن كني خريد نميكني مخصوصا كه و ...

اصلا خرید حضوری رو بیشتر تدجیح میدم، یهو این دوتا سایت رو دیدم هم چیزای شیکی داشت هم قیمت مناسب، گفتم یه پرس و جو کنم

میرم میبینم اینی که گفتی

مررررسی😍😘

2706