2726
عنوان

مامانابنظرتون راسته؟

228 بازدید | 37 پست

راسته ک ویار لواشک نینی پسره؟من الان ک وارد پنج ماهمم ک شدم بازم ویارم لواشکه حاصرم صبونه نهار شام نخورم ولی لواشگه بخورم دکترم سونو هم واسم ننوشته میگ سه هفته دیگ نظر شما چیه

نه عزیزم برعکس دختره

خدا جونم سلام . خدایا خیلی ممنونم به خاطر تمام چیزهایی که بهم دادی . خدا جونم لطفا دوباره معجزتو نشونم بده .خدایا معجزه میخوام یا حضرت زهرا خودت قول دادی بهم  خدایا خودت میدونی منظورم چیه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم شنیدم ک کسی ویار ترشیجات کنه بچش پسر و کسی که ویار شیرینی کنه دختر.از مامانم و مادر شوهرم پرسیدم گفتن ربطی نداره.هردوشون وقتی پسر حامله بودن شیرینی بیشتر ویار کردن

منم شنیدم ک کسی ویار ترشیجات کنه بچش پسر و کسی که ویار شیرینی کنه دختر.از مامانم و مادر شوهرم پرسیدم ...

منم همه بهم میگن پسره واسم خواب دیدن پسره خودمم پسر دوس دارم اما هیچکی خدا نمیشه ک

۵ ماهته نمیدونی نی نی جیه🤔🤔🤔🤔

اره خب بار اول ک رفتم یازده هفتم بود و افتادگی جفت داشتم دکتر استراحت مطلق داده و بهش گفتم برا تعین جنسیت گف شش پنج مینویسم هنو زوده

منم لواشک میخورم پسر هستش ولی ربطی نداره مادر شوهرم سر شوهر من شیرینی میخورده سر برادر شوهر ترشی

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم...میشه لطفا برای سلامتی پســرم صلوات بفرستید ممنـــــونم❤
2706