2726
عنوان

کیا میگن آوردن بچه زندگی زناشویی رو سخت یا سرد میکنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1897 بازدید | 135 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو کامنتا اکثرا گفتن منفیه ولی اونایی که مثبت رای دادن نمیان بگن چه تاثیر مثبتی داره

۵۱ درصد گفتن مثبت😒

فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562
2728

ببین یه سری شیرینی داره و یه سری تلخی. 

مثلا لذت یواشکی ها و مخفی بازی ها و بی تابی برای هم و ... اینکه حالا یه بچه هست و زندگی رنگ جدی تر میگیره و معنا و هدف میده به هردو. اینکه از عشقت یه ثمره داری. تجربه مادر بودن. ذوق دوتایی برای شیرین کاریهاش یا اولین هاش مثل اولین دندون اولین ایستادن اولین راه رفتن اولین حرف و ...

اینا شیرینی ها بود و حالا

بیخوابی. مختل شدن نظم زندگی شخصی و مشترک. دغدغه بیشتر. افزایش هزینه ها، بیمار شدن بچه، رسیدگی زیادی میخواد، تقریبا یه شغل بدون مرخصی و ۲۴ ساعته است. قطعا دیگه اون راحتی زناشویی سابق نخواهد بود. و ...

لطفا کتاب بخونید ... کشور ما الان بیش از هرچیزی نیازمند ملت آگاه هست ... این وظیفه شماست که بعنوان عضوی از این جامعه و تربیت کننده نسل بعدی؛ از مسایل روز زندگی مثل امور سیاسی، اقتصادی، روانشناسی و ... تا حد معمول و لازم آگاهی داشته باشید🌸

به نظر من تاثیرات مثبتش بیشتر هستش زن و شوهر سرگرم میشن بچه شیرینی خاص خودشو داره مرد وابسته تر میشه به زندگی یه شیرینکاری میکنه دل ادم ضعف میره

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم...میشه لطفا برای سلامتی پســرم صلوات بفرستید ممنـــــونم❤
تو کامنتا اکثرا گفتن منفیه ولی اونایی که مثبت رای دادن نمیان بگن چه تاثیر مثبتی داره

تاثیر مثبتش اینه ی وروجک تو بغلت رشد میکنهد..با شیرین بازیاش کلی حال میکنید ...همش دنبال خاطره جنع کردن براشی ...باهاش بچع میشی و ذوق میکنی ...میخندی 

و وقتی میخنده انرژیت ب زندگیت هزار برابر میشه...وقتی همسرت بوسش میکنه و بغلش یا حتی وقتی نگرانشه ...عاشق حس مسئولیت همسرت میشی و خیلی چیزای دیگه 

و روابط زنلشویی ما همچتلن گرم و مثل قبله .انگاری عشق بینمون بیشتر شده 

با اینکع من تو این ۶ ماه دو بار عمل داشتم....

تلاش میکنم ...بهش میرسم ...راز موفقیت فقط سخت کوشیست .
تاثیر مثبتش اینه ی وروجک تو بغلت رشد میکنهد..با شیرین بازیاش کلی حال میکنید ...همش دنبال خاطره جنع ک ...

این چیزا رو با حیون خونگی هم میشه داشت

تاثیر واقعی بگین بدون احساساتی شدن

چه تاثیر مثبتی داره واقعا جز اینکه یه نفر به بدبختای ایران اضافه کردی

اینطوریم نیست

ناامید نباش عزیزم

هر زن ومردی حداقل برای باقی موندن نسل باید ۲  بچه داشته باشن

چون وقتی خودشون میمیرن باید۲ نفر جایگزین داشته باشن این حداقلشه

بعدم من خیییلی امیدوارم ب خدا و بهتر شدن زندگی

از اول ک انسان بوده همیشه سختیاش بیشتر از خوشیاش بوده توهمه زمانها

خدا خودش میگه من انسان رو در سختی آفریدم

ففط امتحانامون متفاوته 

بد بین نباش 

صدای خنده و گریه بچه بنظرم یه نوع شارژر برا ما آدم بزرگا

صد در صد .....اصلا شک نکن!!

والا بیاری بد!  نیاری بد!  ما خانما چیکار کنیم آخه!  همه دغدغه ها و دردسراش هم مال ماست، 

رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🙏
2706