2726
عنوان

تنبلی تخمدان..پلی کیستیک

124 بازدید | 15 پست

دکتر گفته تنبلی تخمدان دارم وزنم هم بالاست چیکار کنم😢

چه خوب است که من قرار است مادرت باشم،قرار است صدایم کنی،قرار است هزار بار برایت لالایی بخوانم تا بخوابی👼😚😚

به من گفت زمینه تنبلی داری

دو ماه قرص جلوگیری تجویز کرد

ینی چی زمینه تنبلی داری؟؟؟!

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ورزش کن مدام وزنت رو گم کن خوب میشی

ورزش کنم و یهو اگه باردار بشم چی مشکلی پیش نمیاد؟

چه خوب است که من قرار است مادرت باشم،قرار است صدایم کنی،قرار است هزار بار برایت لالایی بخوانم تا بخوابی👼😚😚
2728

حتمابروباشگاه وفقط لاغرکن رازیانه موقع پاکی بخورسیاه دونه باعسل صبحونه بخورغذاهای سردنخورغذاهای زودپزی نخورلبنیات ممنوع ایشالله خوب میشه منکه بایدعمل کنم اگه زودمتوجه شدی خوبه زودرفع میشه راستی شکمت نافت زیردلت باروغن سیاهدانه چرب کن ببندش 

فرشته کوچولوي مامان…امروز خيلي به يادت بودم..خييلي با ياد خنده هات با ياد نگاهت بغض کردم…خوشگل من.خواهش ميکنم از خدا اجازتو بگيرو اينماه بيا تو دلم…قول ميدم بهترين مامان دنيا باشم واست
من یک ماهم بود ورزش میکردم اشکالی نداره،

برم باشگاه یا تو خونه خودم ورزش کنم

برم باشگاه یا تو خونه خودم ورزش کنم

بروحتماباشگاه اگه میتونی تاحرکات درست بهت بده 

فرشته کوچولوي مامان…امروز خيلي به يادت بودم..خييلي با ياد خنده هات با ياد نگاهت بغض کردم…خوشگل من.خواهش ميکنم از خدا اجازتو بگيرو اينماه بيا تو دلم…قول ميدم بهترين مامان دنيا باشم واست

من میرم ورزش تیاریکس

2706