1351
1341
عنوان

از خودم بدم میاااااد اه اه

211 بازدید | 30 پست

بچه ها یه موضوعی چند وقته خیلی فکرمو درگیر کرده

اما من نباید به اون موضوع فکرکنم و اهمیت بدم...اما نمیشه

از خودم بدم میاد اینقد سست اراده شدم حتی تمرکز افکارمم ندارم

توروخدا بگید چاره چیه

چته؟😑

درناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی                                           خر از کشتی بابات برات                                             دست تکون میده!😐

مامانا از این ضدآفتاب های جدید سینره استفاده کردین؟ شوهری برام گرفت دیروز استفاده کردم، خیلی سبک بود! 

من کلا ضدآفتاب نمیزنم چون صورتم برق میزنه ولی این خیلی مات بود ❤️

بیاین اینجا بهتون معرفی کنم 

1350

کاملا طبیعیه ... همه همینجورین ... هرچی بیشتر سعی کنی فک نکنی بدتره

میشه برای اینکه خدا زود زود یک بچه سالم و صالح بهم بده دعا کنین.... هرکی دعا کرد الهی خدا همه عمر بلا و غم رو از خودش و خانوادش دور کنه 🌹❤🙏

بیش از این کنجکاومون نکن بپرسیم چه موضوعی😒

.......خودت چشمامو میبندی و این قصه تموم میشه 💞           🅰️خیالم را هر شب به خلوتت می فرستم بگذار خواب هایم؛ در آغوش تو بیدار شوند❤️                                                           .   🅱️به خاطر این جماعت تغییرنکن آن ها هر روز تو را جور دیگری می خواهند. (هرتا مولر)
هوووف مخم ری...ده با عرض پوزش

😕

درناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی                                           خر از کشتی بابات برات                                             دست تکون میده!😐
1348

مخش ریده ابم قطعه😂

1288

ب خاطر اینکه سعی میکنی بهش فکر نکنی بیشتر میاد سراغت بذار بیاد تو فکرت بهس چن ثانیه فک کن و ب تودت بگو یدی چیزی نشد بهش فکر کردم و دگ تموم شده بدون برا خودت هر وقتم باز اومد سراعت بیخیال باش مقابله نکن باهاش خودش میره 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1335