2733
2739
عنوان

سرد مزاجي در دوران بارداري

187 بازدید | 13 پست

سلام دوستان من باردارم و هفته ٢٠ هستم متاسفانه از اوايل بارداري تا الان از رابطه جنسي متنفر شدم جوري كه وقتي بهش فكر ميكنم همش عق ميزنم و حالم بد ميشه تا الان اصلا نتونستم با همسرم رابطه داشته باشم اصلا از همسرم هم بدم مياد البته خداروشكر اون اين موضوع رو درك ميكنه و خودش هم به خاطر تغييرات ظاهري بدنم خيلي ميلش كم شده اما ميخام بدونم ايا اين وضعيت من طبيعيه؟ ايا بعد از بارداري به حالت اولش برميگرده؟ 

میگن طبیعیه این حالت ولی واسه من بارداری تاثیری نداشت رومیله جنسیم بیشترروحیه نداشته باشم میلم نمیکشه مثلادوس دارم همش باشوهرم بگردم ولی وقتی اهمیت بهم نده منم میله جنسیم کم میشه درست مثله قبله بارداریم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعضیا این مدلین بعضیا برعکس میلشون زیاد میشه، بعد بارداری طبیعی میشی

من در حد مرگ بدم مياد ميترسم درست نشه!!!

مثلا به بوي حمام هم ويار داشتم ولي اون مورد هم هنوز درست نشده نگرانم

2731
من در حد مرگ بدم مياد ميترسم درست نشه!!! مثلا به بوي حمام هم ويار داشتم ولي اون مورد هم هنوز درست ن ...

درست میشه، من انقد ویارم زیاد بود خونمو دوبلکسه، تو اتاق خاب بالا بودم شوهرم در یخچالو پایین باز میکرد من بالا میاوردم، یعنی واقعا یکی ندونه میگه ادا در میاوردم ولی خیلییی حالم بد میشد تا اخر بارداریم همین بودن همش درست شد

Shake it! shake it!
2738
درست میشه، من انقد ویارم زیاد بود خونمو دوبلکسه، تو اتاق خاب بالا بودم شوهرم در یخچالو پایین باز میک ...

واي خدا از دهنت بشنوه ديگه واقعا خسته شدم از همه چيز بدم مياد همش در حال عق زدنم خسته شدم حالا ٢٠ هفته ديگه مونده 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

واسه من افتضاحه اصلا از شوهرمم بدم مياد

افسردگی نگرفتی؟؟؟منم یه مدته کوتاه درحده دوسه هفته فقط اینطوری شدم ازشوهرم متنفربودم دوس نداشتم بهم دست بزنه که به خاطره سردی جنسی نبود چون ازش بدم میومددوس نداشتم بهم دست بزنه بعدش خوب شدم

افسردگی نگرفتی؟؟؟منم یه مدته کوتاه درحده دوسه هفته فقط اینطوری شدم ازشوهرم متنفربودم دوس نداشتم بهم ...

افسردگي قبل از بارداري داشتم اما بهتر شدم استرسام خيلي كمتر شد اما از نظر جسمي خيلي حالم بده از همه چي متنفرم بخصوص مردا 

حالا بچه وزن ميگيره؟ من همش در حال خوردن ترشيجات هستم فقط ترشيجات حالمو خوب ميكنه

من متاسفانه هفته ۳۴ زایملن کردم ولی نسبت به سن بارداریم پزن بچه عادی بود، خودمم فقط دو هفته اخر تهوعم کم شده بود خوب میخوردم

Shake it! shake it!