2737
2734
عنوان

با خاهر شوهرم بخاطر بچم بحثم شد

| مشاهده متن کامل بحث + 1409 بازدید | 128 پست

كارت زشت بوده ضرر يكبار نوشابه خوردن خيلي كمتراز اينكه آدم به كسي با رفتارش توهين كنه ميوتستي با متانت بيشتري تذكر بدي

خدایا من را ببخش که درهائی را کوبیدم که خانه تو نبود.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره بد بوده عزیزم

حالا فرض محال ی قلوپ هم میداد بازم رفتار شما زشته

درسته مادری و حق داری ولی دوتا اشتباه

یکی پیش داوری

یکی هم رفتار خشن

فقط 31 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهربون باشیم^_^
2731
خب راست میگه حرکتت بد بوده یعنی چی پریدی یهو رو بچت اخه؟؟؟ آروم بهش میگفتی دکتر گفته نوشابه واسش ضر ...

بعضیام نفهمن دور از جون پسر من آلرژی داشت خودم بخاطرش هیچی نمیخوردم از قصد بهش میدادن چیزایی ک براش ضرر داره

و اما در عالم رازیست ک جز به بهای خون فاش نگردد 
نیازی به این حمله نبود نمیداد 

نه بابا میگه بچه های خودمم خوردن ماشالا نگاشون کن عین قولن میگم اقا من نمیخام به شیوه کسی بچم بزرگ کنم

👈ﭘﺪﺭﻡ ﻣﯽ ﮔﻔﺖ" ﺯﻥ ﺑﺎﯾﺪ ﮔﺴﯿﻮﺍﻥ ﺑﻠﻨﺪ ﻭ ﭼﺸﻤﺎﻥ ﺩﺭﺷﺖ، ﺩﺍﺷﺘﻪﺑﺎﺷﺪ. "ﻭﻟﯽ ﻣﺎﺩﺭﻡ ﻧﻪ ﻣﻮﯼ ﺑﻠﻨﺪ ﺩﺍﺷﺖ ﻭ ﻧﻪ ﭼﺸﻤﺎﻥ ﺩﺭﺷﺖ!ﻣﺎﺩﺭﻡ معﺘﻘﺪ ﺑﻮﺩ:" ﯾﮏ ﻣﺮﺩ ﻧﺒﺎﯾﺪ ﺯﯾﺒﺎ ﺑﺎﺷﺪ ﻭ ﺯﯾﺒﺎﯾﯽ ﺷﺎﯾﺴﺘﻪ ﯼ ﻣﺮﺩﻫﺎ ﻧﯿﺴﺖ،ﻣﺮﺩ ﻣﻨﺎﺳﺐ ﺁﻥ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺩﺳﺖ ﻫﺎﯼ ﺯﻣﺨﺖ ﻭ ﮔﻮﻧﻪ ﻫﺎﯾﯽ ﺁﻓﺘﺎﺏ ﺳﻮﺧﺘﻪ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﺪ. "ﻭﻟﯽ ﭘﺪﺭﻡ ﺯﯾﺒﺎ ﻭ ﺟﺬﺍﺏ ﺑﻮﺩ، ﺩﺳﺖ ﻫﺎﯼ ﺯﻣﺨﺖ ﻭ ﮔﻮﻧﻪ ﻫﺎﯼ ﺁﻓﺘﺎﺏ ﺳﻮﺧﺘﻪ ﻫﻢ ﻧﺪﺍﺷﺖ!ﻫﯿﭻ ﮐﺪﺍﻡ ﺍﺯ ﺁﻥ ﻫﺎ ﮐﻨﺎﺭ ﻫﻢ ﺧﻮﺷﺒﺨﺖ ﻧﺒﻮﺩﻧﺪ،ﭼﻮﻥ ﺫﻫﻨﯿﺘﺸﺎﻥ ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ ﺟﻨﺲ ﻣﺨﺎﻟﻒ، ﺑﺎ ﺟﻨﺲ ﻣﺨﺎﻟﻒ ﺯﻧﺪﮔﯿﺸﺎﻥ، ﺩﺭ ﯾﮏ ﺗﻀﺎﺩ ﮐﺎﻣﻞ ﺑﻮﺩ! ﭼﻮﻥ ﻫﺮﮔﺰ ﻧﮕﻔﺘﻨﺪ:" ﺯﻥ ﺑﺎﯾﺪ ‏« عﺎﺷﻖ ‏» ، ﺑﺎﺷﺪ ﻭ ﻣﺮﺩ ‏«ﻻﯾﻖ ‏» ﺍﯾﻦ عﺸﻖ . "" عﺸﻖ " ﺭﺍ، ﺍﯾﻦ ﻭﺍﺟﺐ ﺗﺮﯾﻦ ﺭﺍ، ﺳﺎﻧﺴﻮﺭ ﮐﺮﺩﻧﺪ!ﻣﻦ ﺳﺎﻝ ﻫﺎﯼ ﺳﺎﻝ ﺩﺭ ﻣﯿﺎﻥ ﺧﺮﺍﻓﻪ ﺟﻨﮕﯿﺪﻡ ؛ ﺗﺎ ﻓﻬﻤﯿﺪﻡ ﮐﻪ:ﺑﺪﻭﻥ " عﺸﻖ " ؛ ﻧﻪ ﮔﯿﺴﻮﺍﻥ ﺑﻠﻨﺪﻡ ﺯﯾﺒﺎ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺑﻮﺩ ﻭ ﻧﻪ ﭼﺸﻤﺎﻥ ﺩﺭﺷﺘﻢ ...ﻭ ﻧﻪ ﺍﯾﻦ ﮐﻪ ﻣﺮﺩﯼ ﺑﺎ ﺩﺳﺘﺎﻥ ﺯﻣﺨﺖ ﻭ ﭼﻬﺮﻩ ﺍﯼ ﺁﻓﺘﺎﺏ ﺳﻮﺧﺘﻪ،ﺧﻮﺷﺒﺨﺘﯽ ﺍﻡ ﺭﺍ ﺗﻀﻤﯿﻦ ﻣﯽ ﮐﻨﺪ.       
یه بار بهش گفته به حرفش گوش نداده

عزیزم فکر کنم اون یبارم با تندی گفته باشه ولی اگه میگفت دکتر گفته فکر نکنم خواهرشوهرش کارشو ادامه میداد 

بعدشم حالا با یبار هیچ اتفاقی نیافته 

شاید زندگیم یه فرمولی داره که ما نمیدونیم😊🙃🔣
2738
با ی با  چیزی نمیشد  من اصلا این حساسیتا رو نمیفهمم  منم به بچم نمیدم ولی این کارم ...

کافیه یه بار مزشو بفهمه دیگه ول نمیکنه

فقط 20 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

صد البته ک نوشابه ضرر داره ولی دگه پریدن رو بچه و قسم‌جون بچشو دادن چه حرکتی بوده

حالا اون خودشم بچه داشته یسری تحربیاتش بیشتر شماس 

عصرانه، دلم یک گوشه‌ی دنج ،در یک کافه می‌خواهد ...!فقط من و تو ...!در ازدحام جمعیت این شهر ،فقط تو را ببینم ...!تو قهوه تعارف کنی ...من غرق در قهوه ای چشمانتطعمِ خوشِ بودنت را بنوشم ...!#من خدا را دارم اللهم صل علی محمد وآل محمد....
نه بابا میگه بچه های خودمم خوردن ماشالا نگاشون کن عین قولن میگم اقا من نمیخام به شیوه کسی بچم بزرگ ک ...

حق با شماست عزیزم ولی من میگم دفعه ی دیگه یکم نرم تر برخورد کن

منم دقیقا مثل شما برخورد کردم اما در غیاب من چنان بهش نوشابه دادن ک الان معتاد نوشابه شده 

من یک خانم افغانستانی هستم❤ 👨‍👩‍👦‍👦❤ حضرت علی علیه السلام به قنبر که خواست به کسی که بدو ناسزا گفته بود، ناسزا گوید، فرمود: آرام باش قنبر! دشنام گوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری و گذشت خشنود نکرد و شیطان را با حربه ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. امالی مفید/ 118 ... اگر جواب توهین بعضیا رو نمیدم ب دلیل بی ارزش بودن شون هست چون ارزش انسان ب عقل و انسانیتش هست نه کشور نه زیبایی نه ثروت نه موقعیت و نه هیچ چیز دیگه

واقعا برام سواله! چرا مادران نی نی سایتی اینجورین؟ چرا فک میکنن بچشون تافته جدا بافته از دنیای ؟ بابا بزارین مثل ادمای دیگه بزرگ بشه!  

این مامانایی که تو خیابون بچه رو از گیساش میکشن کین؟همشون منم😑

بعضیام نفهمن دور از جون پسر من آلرژی داشت خودم بخاطرش هیچی نمیخوردم از قصد بهش میدادن چیزایی ک براش ...

خوب  لازم نيست ادم حماه كنه

قسم بده

كافي بچه شو جايي كه حس ميكنه ممكنه غذاي نامتعارف بدن 

ول نكنه

پيش خوش با هزار ترفند نگه داره

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
2706