2410
2553
عنوان

تف ب هرچی حیوونه موذی .... موش و....

| مشاهده متن کامل بحث + 303 بازدید | 50 پست
خوبه بیرونش کردی الان ما چند ماه موش  اومده خونمون هرکاری میکنیم نمیتونم بیرونش کنیم دیگه کلا ب ...

واااا خوب تله بزارید موش کصیفه تاعون میاره

به قول خاله قورباغه اگه نقووورم میترکم اگه بقووورم که سنگم میزنن پس چیکار کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714
ما طبقه ششم بودیم چند روز شیشه شکسته بود به خدا سوسک بزرگ بالدار از تو خشتکم رد شد 😐😑  الآن ۷ ...

شتتتتت

خشتک؟

خدایا ب من توانی ده ک در تاپیکای مذهبی و سیاسی ساکت بمونم😐🤲🏻

من كه يكيو دارم مثل شير😂😂😂😂😂 امروز سوسك اومده بود رفته بود كشته بودش بالا سرش نشسته بود هى هاپ هاپ ميكرد كه يعنى بياين كشتمش ورش داريد ببريد 😂 رفتم ديدم نشسته بالا سر سوسكه مدل عزرائيل 

وای 

دو شب پیش، خونه ی ما خفاش اومده بود، پنجره باز بود، طبقه ی دومیم... من تو اتاق بودم و سرم تو گوشی.... ساعت 3بامداد.... هر چی کردم نرفت بیرون، انقد دنبالش دویدم و با یه روسری که دستم بود و تکون میدادم تا به طرف پنجره بره اما اون بدتر میومد سمت من 😣😁😂تا بالاخره شدم قاتلش...

💚 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...
تو تاپیک عکس بودم خیلی خوب بود کاش بودی 

فدا سرت عزیزم 😍😍😍😍😍

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
2706