2733
2734
عنوان

حاظرجوابی

271 بازدید | 40 پست

تیکه کلامتون چیه

وقتی یکی توجمع ضایتون میکنه😄😂😂

تو فامیل شوهرم تا ادم

ی حرف اشتباه میزنه همونجا جلو خوده ادم هی میگن میخندن خداروشکر برا من ی بار پیش اومده چند ماه پیش اسممو زدم تو گوگل اومد بالا اسمم توسایت مدرسمون  بود ب عنوان شاگرد اول امشب حرف گوگل شد منم گفتم اسممو زدم اومد گفتن نشون بده نمیدونم پاکش کرده بودن چی شد دیگ نیومد بالا چون مال خیلی سال پیش بود مال دوران راهنمایی

این هی میگفت میخندید وااای ک اتیش گرفتم 😑😑😑😩نمیدونستم چی بگم بهش 😩اه بیشور

برا سلامتی نی نی ی صلوات مهمونم کن فداتشم🥰

فقط با یه نیشخند میگم شما به بزرگی خودتون ببخشید😏😏

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
فقط با یه نیشخند میگم شما به بزرگی خودتون ببخشید😏😏

خیلی بیشعورن همش جلو. خوده ادم مسخره میکنن ن منو همه رو منم غریب این وسط واقعا ب ی چیزایی میخندن ک اصن خنده داد نیس نمیدونم چرا میخان طرفو تخریب کنن😂

تیکه کلام من موقع بی اعصابیم اینه:فکر میکنی کی هستی هاااااا😐😂

😂😂واقعا انگار فک میکنن کی هستن تا دیپلم بیشتر نخونده دکتر فامیل روهم مسخره مسکنه

2738
خیلی بیشعورن همش جلو. خوده ادم مسخره میکنن ن منو همه رو منم غریب این وسط واقعا ب ی چیزایی میخندن ک ا ...

خانواده همسر منم دقیقا همینن

ولی از وقتی که یه نیشخند عجیب میزنم و خیلی وارد بحثاشون نمیشم کاری به کارم ندارن

وگرنه فقط دنبال اینن از یکی سوتی بگیرن بهش بخندن

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

خانواده شوهرمنم اینطورین ولی منم مث خودشون رفتارمیکنم هرچی میگن باحالت مسخره ج میدم😂😂😂😂ینی خودۺون قسم میدن که نکنم اینکارو حالشون گرفته شده😜😜

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
نمیتونم توصیفش کنم ولی هردفه ک اونجوری میکنم طرف دیگ ادامه نمیده تازه میاد بام خوب میشه 😂😂

خیلی بدم میاد ی ادم بی سواد ک فقط تا سر کوچشونو دیده بخاد مسخره کنه

خانواده شوهرمنم اینطورین ولی منم مث خودشون رفتارمیکنم هرچی میگن باحالت مسخره ج میدم😂😂😂😂ینی خودۺو ...

ب منم یاد بده عزیزم

واقعا ادبم اینطور نبوده نمیتونم مثه خودشون باشم

اصن ادم تعارفم میکنه خیلی با بی ادبی جواب میده

شوهرم میگ اخلاقش اینطور

باورت نمیشه امشب میاد ب باس نم دست میزنه میگه ببینم چجوره خیلی بدم اومد

2706