2737
2734
عنوان

ینی فهمیده ؟ 😕

| مشاهده متن کامل بحث + 373 بازدید | 35 پست

چقدرررر زشت.

عزیزم قصد توهین به شما رو ندارم ولی افرادی که مثل شما هستن کاش میدونستید با این کار چقدررررر به شعور طرف مقابل توهین میکنید. فرض کن یکی با خودت اینکارو کنه چه حسی بهت دست میده؟؟؟؟؟

نمیتونستی جواب بدی بهش پیام میدادی که اقای ..... دستم بنده. یا الان برام مقدور نیست جواب بدم. شب ساعت فلان جوابتون میدم. اینجوری به طرف ثابت میکنی واسه تایمم برنامه دارم. هم کلاس بود هم احترام به طرف

میشه بجای لایک واسه آرامش روح و قلبم ی صلوات بفرستی؟🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

خواهر شوهرم انلاین شد و جواب پی اممو نداد . بخدا بجون دخترم اصلا عقده ای نیستم ولی دو سه بار این کارو کرد گفتم عیبی نداره و معمولی برخورد کردم بار اخر هر چقد پیام فرستاد  جوابشو ندادم  . خیلی بهم برخورد . شمام میتونستی در عرص یک دقه جواب بدی حق داشته

فک کنم اشتباه فهمیدی  من سین نکردم فقط،نوتیفو دیدم رو صفه

مطمئنی نوتیفو نگاه کردی آبی نشد؟؟؟

من آبجیم وقتی از نوتی پیام هاشو نگاه میکنه برا طرف مقابل تیک ابی میخوره. واسه خودمم خیلی عجیبه

میشه بجای لایک واسه آرامش روح و قلبم ی صلوات بفرستی؟🙏
بله دیگه..‌دیده واسش کلاس گذاشتی اونم پاک کرده

😂😂😂😂😂ای بابا

خب چکارش کنم بخ ا خستم کرده 

عین بچه کوچیکا دم ب دیقه میاد ازم سوال درسی میپرسه 

سوالش این بود:بنطرت من نمره زبانم کم شده برم کلاس زبان با میتونم ترم بعد پاسش کنم ؟ 😐😐😐😐😐😐 کلی استیکر مستیکرم زده بود 😐😐😐😐

2706