2737
2734
بهم گفت اشغال نفهم گوه خوردی ککه خوردی هی ضر میزنی هی مث ادمی ک اسهاله هی حرف میزنی فقط اشکمیریختمو ...

شاید تو هم مقصری مردی ک تو هم بهت نگفته بود حتما خیلی بهش فشار اوردی ک این حرفا رو زده شایدم بدون منظور گذشته رو بازگو میکنی مردا از اینکه زن رابطه ی قبلیش کوچکترین یاد اوری بکنه متنفرن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا تو دعوا ممکنه مادر هم به بچه ش فحش بده. حرفای دعوا هی تو ذهنتون مرور نکنین. آروم باشین و به هیچی فکر نکنین. فردا که هزدو آرومتر شدین در موردش با هم حرف بزنین.اگه شما هم توهینی کردین، اول شروع کنین. بگین بابت حرفام و کارام متاسفم. توجیه نمیکنم ولی خواهش میکنم درکم کنی. من هم از صحبتهای تو دلم شکست، اما قبول دارم که نباید به اون شکل واکنش نشون میدادم. حالا بهتره با آرامش در مورد موضوع حرف بزنیم.

2731
ن عزیزم اشتباه متوجه شدی لابد اصن من ن از دعوا تاپیک میزنم ن از خوشی شاید از جریان خاستگاری گفتم ا ...

اره 

شاید چون همه اش عشقم عشقم میکردی من این تصور و داشتم 

حالا به حرفم گوش کن 

نه تو بدون اون میمیری نه اون بدون تو 

امشبم تموم میشه 

برو کنارش بخواب ولی اصلا نه حرف بزن نه چیزی 

اصلا جاتونو جا نکن 

حتی اگه قهرتون چند روزم طول بکشه عیب نداره 

فقط واسه امشب بسه ......تحریکش نکن که باعث ناراحتی بیشتر بشه چون حتی اگه اشتیم کنه بعدش اعصابت بهم میریزه که چرا برای اشتی باهاش همچین بهایی دادی

شاید تو هم مقصری مردی ک تو هم بهت نگفته بود حتما خیلی بهش فشار اوردی ک این حرفا رو زده شایدم بدون من ...

من یبار براش گفتم ک طرف قبلیم موقعی ک من ارایش میکردمو اماده میشدم برای رابطه منو پس میزد

امشب من اماده شده بودم برای رابطه

شیک و ارایش کرده و لباس و...

بعد گفت نمیتونم بهت هیچ حسی ندارم

گفتم چی تو داری منو پس میزنی؟؟؟؟گفت هر فکری میخوای بکن

یهو ی فکروحمله عصبی بهم دست داد و شروع کردم گریه کردن

ک تو حق نداری منو پس بزنی.تو دیگه نه.تو پسم نزن

و گریه میکردم

دست خودم نبود

یک آن تصور کردمداره مثل قبلیم میکنه باهام

بعد گفت تو هنوز تو فکر اونی ک گفتی تو دیگه پسم نزن

تو دیگه چرا

....

درست میگی ولی اخه چقدر ی تشکر تو دهنش نیست اینهمه زحمت بکش نهار بپز ژله درست کن سالاد درست کن از ...

مردها همه شون همینن 

من بعد از هجده سال عاشقی و زندگی و سوختن و ساختن خدامیدونه یه دوستت دارم به زبونش نمیاد 

اره  شاید چون همه اش عشقم عشقم میکردی من این تصور و داشتم  حالا به حرفم گوش کن  نه ...

اگ برم پیشش مئره از خونه بیرون

شلوارو لباسشو گذاشته پیشش

کولر روشنه رفتم پتو بندازم روش چنان پتو رو از دستم کشید و پرت کرد اونطرف و لباساشو ب خودش نزدیک کرد

کلیدارم برداشته 

2738
درست میگی ولی اخه چقدر ی تشکر تو دهنش نیست اینهمه زحمت بکش نهار بپز ژله درست کن سالاد درست کن از ...

خودتو ناراحت نکن. بدرک که تنها خوابیده سلامتیت از هرچیزی مهمتره که داری ازبینش میبری...این چیزا خیلی پیش میاد تو زندگی دوروز بعدم یادتون میره چیزی که باقی میمونه تجربه و روح و روان سالم یا بیماره. سخت نگیر عزیزم. به همه چیز ساده نگاه کن. اصلا بگو گور بابای شوهر و دنیا و همه چیز. خودت مهمی.

من یبار براش گفتم ک طرف قبلیم موقعی ک من ارایش میکردمو اماده میشدم برای رابطه منو پس میزد امشب من ا ...

خوب تو چرا انقد ساده ای از رابطه قبلی شوهرت براش توضیح میدی بالاخره حساس هستن رو این مسایل 

به نظرم تقصیر خودت بوده قصد سرزنش ندارم ولی درست کن این اخلاقت رو 

اگ برم پیشش مئره از خونه بیرون شلوارو لباسشو گذاشته پیشش کولر روشنه رفتم پتو بندازم روش چنان پتو ر ...

بدبخت 

عیب نداره 

ما زنا با یه کلمه میتونیم مردا رو به یه جنونی برسونیم که ما رو آتیش بزنن

تو از اون رابطه باید لذت ببری وقتی حسی نداشته نباید اون کارو میکردی

چرا اخه

2706