1472
1459

تابحال هیچ مشکلی نداشتم و قصد بارداری هم ندارم

پارسال سونوی واژینال و تست پاپ اسمیر و آزمایش هورمونی دادم و به بهترین دکتر اینجا نشون دادم و هیچ مشکلی نداشتم، فقط کیست داشتم و یه دوره ال دی خوردم خوب شدم.

امسال رفتم دکتر، یه دکتر دیگه که فقط و فقط برای عفونت رفتم معاینم کرد گفت واژنت شله انگار باردار شدی و رحمت پایینه و کلا روحیمو داغون کرد در صورتی که من ۱۲ ساله ورزش میکنم چرا یکدفعه باید واژنم شل بشه؟ و توی رابطه هم اصلا چنین چیزی نبوده و نیست. خلاصه یه هفته مونده به پریودم برام سونو نوشت و رفتم سونو گفت که تخمک گذاری داشتی ولی تنبلی تخمدان داری. رفتم پیش یه دکتر دیگه برای معاینه گفت خداروشکر همه چی خوبه، پرسیدم واژنم شل نیست و رحمم پایین؟ خندید و با تعجب گفت کی همچین چیزی گفته؟ شما هیچ مشکلی نداری خداروشکر. سونومم نشونش دادم گفت ۴ پریود برو آزمایش هورمونی و ۱۲ پریود سونو بده تا متوجه شم.

سوالم اینه که اگه کسی تنبلی تخمدان داشته باشه باردار نمیشه؟

و اینکه مگه میشه با ورزش واژن شل شه؟ یا اینکه واژنت شل باشه و متوجه نشی تو رابطه؟ از کجا بفهمم رحمم پایینه یا سرجاشه؟ گیج شدم نمیدونم، بهترین دکتر اینجام دیگه نوبت نمیده مگه اینکه قصد بارداری داشته باشی. چیکار کنم؟؟؟

وقتي مشكل نداري توجه هم نكن حتمان ميخواست برات ليزر يا عمل زيبايي انجام بده متاسفانه همچين دكتر هايي داريم 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك

بعضی ورزشا افتادگی رحم میاره . مثل طناب . یا اون دستگاه ویبره تو بدنسازی . خیلی بپر بپر و ورجه وورجه

یه کاسه ای هست به اسم کاسه صبر . ولی من شک دارم مال من کاسه باشه . فک کنم ازین لگن قرمزاست 😆😂😁          عکس پروفایلمم لگنمه . گفتم ببینید چشمتون ب جمالش روشن شه 😏😊

حراج نصف قیمت دلبند رو از دست ندید .

مجموعه ای از نیاز های نوزاد و کودک

ببين بعضي دكترا ببخشيد زر مفت ميزنن نبين متخصصه ها من خواهرم رفت دكتر زنان سونو ديده ميگه كيست داري يه دكتر ديگه رفت گفت نه كيست نيست تخمك ازاد شده بوده 

در اين حد تفاوت ميتوني دكترتو عوض كن

رها هستم ☺️
1436
وقتي مشكل نداري توجه هم نكن حتمان ميخواست برات ليزر يا عمل زيبايي انجام بده متاسفانه همچين دكتر هايي ...

فعلا پریود نشدم که برم آزمایش و سونو

واقعا حالمو بد کرد

دستگاه یبار مصرف برای معاینه نداشت

با انگشت اون تو بود و ترشحمو بو کرد گفت مشکلی نداره.

دکتر به این کثیفی تو عمرم ندیدم

حالمو بهم زد ...

بعضی ورزشا افتادگی رحم میاره . مثل طناب . یا اون دستگاه ویبره تو بدنسازی . خیلی بپر بپر و ورجه وورجه

بپر بپر بعد از اینهمه سال؟؟؟

بپر بپر زیادی ندارم.

ولی از وقتی یادمه ورزش میکردم

یهو باید شل و افتاده شه و خودمم نفهمم؟؟؟

فعلا پریود نشدم که برم آزمایش و سونو واقعا حالمو بد کرد دستگاه یبار مصرف برای معاینه نداشت با انگ ...

🤣🤣🤣🤣😅😅😅آخه چرا 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
فعلا پریود نشدم که برم آزمایش و سونو واقعا حالمو بد کرد دستگاه یبار مصرف برای معاینه نداشت با انگ ...

بعد با لمس انگشت گفت شُل شده؟؟؟

1334
ببين بعضي دكترا ببخشيد زر مفت ميزنن نبين متخصصه ها من خواهرم رفت دكتر زنان سونو ديده ميگه كيست داري ...

بخدا منم افسردگی گرفتمو گریه میکردم.

عوض کردم الان نمیدونم کدوم خوبن😐

قربونت طرف ٤-٥ تا شكم ميزاد افتادگى رحم پيدا نميكنه اونوقت به تو گفتن افتادگى رحم  دارى و شلى واژن!!؟؟!اگه افتادگى رحم داشته باشى مشكلات دستگاه ادرارى هم پيدا ميكنى...خودتو نگران نكن من نميدونم بعضى از اين دكترا چِـشون شده!!!

رابطه هم باعث شلى واژن نميشه

گـايا: يـكى از خــدايان يـونان،اولـين الههء زمين،اولـين موجودى  كه از دل خلاء به وجـود آمده…!مادر و همسر اورانوس
آره😭 تکونش میداد اون تو محکمااااا😐

حول ازش ميپرسيدي راه درمانتون چيه تا متوجه بشي منظورش چيه؟؟؟بعد با همون انگشت هم متوجه شد رحمت پايينه؟؟؟چند سالش بود؟

1476
قربونت طرف ٤-٥ تا شكم ميزاد افتادگى رحم پيدا نميكنه اونوقت به تو گفتن افتادگى رحم  دارى و شلى و ...

هیچ مشکل ادراری ندارم، تو رابطم مشکلی ندارم که حس کنم شله،

فقط عفونت دارم، و تقریبا یه هفته دیرتر از ماه قبلم پریود میشم.

وقتی برگشتم انقدر گریه کردم دم به دیقه از شوهرم سوال میپرسیدم. اونم برگشت گفت حس میکنم نمیتونی باردار شی؟ 😐

حول ازش ميپرسيدي راه درمانتون چيه تا متوجه بشي منظورش چيه؟؟؟بعد با همون انگشت هم متوجه شد رحمت پايين ...

خخخ نه گفت زور بزن

بعد گفت رحمت پایینه😭

آخه اون تو انقدر چیز میز هست

یعنی با حسابی که خانم دکتره گفته

من با یه زور رحمم پخش زمین شده

ازم زده بیرون که دیدش دیگه؟😭

راه درمانم چیزی نگفت گفت فقط بارداری آسونی داری 😐

پیر بود😭

هیچ مشکل ادراری ندارم، تو رابطم مشکلی ندارم که حس کنم شله، فقط عفونت دارم، و تقریبا یه هفته دیرتر ا ...

ميگم چرت گفته...امكان نداره اونم تو يه سال شلى واژن پيدا كنى و افتادگى رحم😑😐 معلوم نيست دكترى كه اين حرف زده چجور مدرك گرفته!!!شلى واژن برا سن بالاهست كه زياد زايمان طبيعى كردن يا اونايى كه يبوست مزمن دارن و دائم در حال زور زدن هستن

اصلا نگران نباش و حرف دكترو فراموش كن

گـايا: يـكى از خــدايان يـونان،اولـين الههء زمين،اولـين موجودى  كه از دل خلاء به وجـود آمده…!مادر و همسر اورانوس
ميگم چرت گفته...امكان نداره اونم تو يه سال شلى واژن پيدا كنى و افتادگى رحم😑😐 معلوم نيست دكترى كه ا ...

من یبوست دارم ولی خسته تر از اونم زور بزنم😂

وزنه زدن چی؟ اگه زور بزنی وزنه سنگین بزنی؟

بدنسازی مثلا؟؟؟

منم  دندونم🦷🦷 فقط ي كوچولو موقعه شيريني  درد ميكرد هميطوري هوايي كفتم برم دكتر😅😅 عكس گرفتن همه دندونام گفتن همه نياز پر كردن دارن و فلان... هر دكتري يكي پر كرد الان خب همه دندوناممممم شيريني ميخورم درد ميكنه فكم كامل😂🤦🏻‍♀️ بخدا اصلااااا هيچ مشكلي نداشتم تازه متوجه شدم اشتباه كردم دكترا واسه كارِ خودشو پول و اينكه بگن اينقد مريض داريم و ... 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ بارداري هم هميطوره خانوما به هوا حاملگي ميرن پيش دكتر زنان اينقد بهشون دارو ميدن ،خانومه دلش خوش🤦🏻‍♀️ تحت نظرم😅 اخرش مي بينه با اين قرصا هورمونا ميره بالا باز قرص پرولاكتين ميدن دوباره مي بينه نامنظم شده پريود.. كيست گرفته و ... همش دارو و دكتر چن سال ميگذره تنبلي تخمدان و...😂😂آخرشم افسرده ميشه مياد اينجا تاپيك مي نويسه حالم خوب نيست😂 پاشين درس  بخونين فكرتون آزاد كنيد بيخيال دكتر رفتن

1457