2726

تا حالا پسری رو دیدید با دوس دختر دوستش ازدواج کنه؟ پسر خالم اینکارو کرده... با دوستش ‌‌16 سال دوست بوده و الان بهم زدند....یه جوری نیست؟ 

بنظرم ی حالتی هست من خوشم نمیاد 

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا وقتی با زنداداششون ازدواج می کنن این دیگه خاص نیست! 😐😐

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍
2728
ببخشید ولی همچین کسی بنظرم یه بی مغزه ب تمام معناست!!!

دختره همکلاسی دوست پسر خالم بود... بعد دوست پسر خالم با دختره بهم زد... دیگه نمیدونم چطور با هم ازدواج کردند

اره. یکی از همکلاسیام با یه پسره چندین سال دوست بوده، پسره مبتلا به بیماری بدی میشه.باهاش کات میکنه بعد چند وقت با دوستِ صمیمی پسره ازدواج میکنن

زندگی ای که در آن امید و دوستی و عشق و گل و شعر و موسیقی هست نمی‌تواند پوچ باشد😌♥️🌿 /من یک عاشق کتابِ چند زبانه ی حیوان دوستِ گیاهخوارِ عاشق هستم و البته خوشبخت
والا وقتی با زنداداششون ازدواج می کنن این دیگه خاص نیست! 😐😐

اين يكي خيلي خاص و جديد بود 😂

زمستان رفت اما من بهاراني نميبينم،بر اين تكرار در تكرار پاياني نميبينم، به اميد روزهاي خوب براي همگي ...
2706