2733
2734
كار خوبي ميكني.. نميشه به راحتي به كسي اعتماد كرد واسه همينم هست كه تنهاييم😐

اووووف امروزچقدحالم ازخودم بهم میخوردک ی عمربراش خوبی کردوچه جوابی گرفتم لعنت

خوشبختی تودل آدمهاست دل که خوش باشه آدم خوشبخته❤❤خوشبختی یعنی داشتن کسی که بااومدنش توزندگیت همه نداشته هاتو ازیادببری😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من هیچوقت توزندگیم دوست صمیمی نداشتم فقط قبل ازازدواجم ۸سال بایه پسردوست بودم که ازوقتی هم ازدواج کردم اومده همسایم شده که دق دل من بشه ولی خداروشکرنمیبینمش ۸سال کل زندگیم بودولی بدردهم نمیخوردیم ولش کردم ولی اوپس نکشیدومیگفت مال همیم ولی الان میفهمم که بهترین تصمیم گرفتم که عشق واقعیم دوست صمیمیم روکه شوهرم میشه انتخاب کردم من هرچیزی بشه حتی اگه خلاف هم بکنم به شوهرم میگم 

فرشته کوچولوي مامان…امروز خيلي به يادت بودم..خييلي با ياد خنده هات با ياد نگاهت بغض کردم…خوشگل من.خواهش ميکنم از خدا اجازتو بگيرو اينماه بيا تو دلم…قول ميدم بهترين مامان دنيا باشم واست
چقدر امضات حرف دل منو میزنه همه بهم میگن صبر کن درس میسشه اما امان از دلم 

الهی

خیلی چیزا با صبر کردن هم درست نمیشه خواهر فقط ادم خودش نابود میشه 

وقتی غصه های  یه نفرو تجربه نکردی براش نسخه ی  " صبر کن درسته میشه " نپیچ هر وقت جاش بودیو تونستی صبور باشی اون موقع حرفت قبوله   👌
2738
بازم خوبه که اون روشو‌ دیدی و پاکش کردی از زندگیت خوشبخت باشی گلم

قربونت عزیزم مرسی....دوست منظورم دوست دختربودنه پسر...ترجیح میدم همسرم بهترین دوستم باشه

خوشبختی تودل آدمهاست دل که خوش باشه آدم خوشبخته❤❤خوشبختی یعنی داشتن کسی که بااومدنش توزندگیت همه نداشته هاتو ازیادببری😊
همیشه خوشبخت باشی عزیزم

قربونت عزیزم همچنین کل دوستای نی نی سایتی انشالله همتون به حالت دلتون برسید❤❤❤❤❤

فرشته کوچولوي مامان…امروز خيلي به يادت بودم..خييلي با ياد خنده هات با ياد نگاهت بغض کردم…خوشگل من.خواهش ميکنم از خدا اجازتو بگيرو اينماه بيا تو دلم…قول ميدم بهترين مامان دنيا باشم واست
2706