2726
من خودم تو اتاق پذیراییمون بودم بعد ی گوشه داره جلوش گلدونه فک کردم کسی نیس همجین داشتم دماغمو تمیز ...

تو روحت😂

خداوند کرم ابریشم را به پروانه🍄دانه ی شن را به مروارید🍄تکه زغالی را به الماس تغییر میدهد🍄اگر زمان به سختی گذشت🍄و تحت فشار بودی 🍄او بر روی تو نیز کار میکند ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بگو دیگهه

لعنت بع من كه اينقدر رشد موهام زياده يعني امروز شيو كنم فقط امروز تميزه حتي اگه اپيلاسيون كنم بخدا ليزرم رفتم

يبار اومديم بسم الله شروع كنيم گفتم ببخشيد مو دارع گفت تو هميشه مو داري!!!

عاخه لعنتي من هر وقت تميز ميكنم تو نيستي كه شانس منه بدبخت 

الان همه از گازهای سرگردان روده میگن و تاپیکو بو برمیداره!

منم یاد گاز افتادم

نامزد بودم با شوهرم تو اتاق نشسته بودیم مامانم اومد تو اتاق داشتیم حرف میزدیم یهو باد معده ازم خارج شد

مامانم و شوهرم خودشونو زدن به نشنیدن ولی خودم خندم گرفت😂

یه بارم موقع ....... باد خیلی بلندی ازم خارج شد که این دفعه با شوهرم هر دو خندیدیدیم البته اون موقع یه سال بود ازدواج کرده بودم😂😂😂

من اونروزیه خیلی خندیدم یه خانومه اومد تاپیک زد .‌یه پسره بش متلک گفته بود اینم نوشته  بود رفتم جلوش یه چک زدم تو شورتش . حالا مام مرده بودیم از خنده . نگو زده بوده تو صورتش  اشتباه نوشته بود شورتش .آخراش خودش فهمید چی نوشته قفل کرد تاپیکشو . سوتی عقد نبود ولی باحال بود گفتم بگم 

2706