1345
1341
بگو دیگهه

لعنت بع من كه اينقدر رشد موهام زياده يعني امروز شيو كنم فقط امروز تميزه حتي اگه اپيلاسيون كنم بخدا ليزرم رفتم

يبار اومديم بسم الله شروع كنيم گفتم ببخشيد مو دارع گفت تو هميشه مو داري!!!

عاخه لعنتي من هر وقت تميز ميكنم تو نيستي كه شانس منه بدبخت 

الان همه از گازهای سرگردان روده میگن و تاپیکو بو برمیداره!

منم یاد گاز افتادم

نامزد بودم با شوهرم تو اتاق نشسته بودیم مامانم اومد تو اتاق داشتیم حرف میزدیم یهو باد معده ازم خارج شد

مامانم و شوهرم خودشونو زدن به نشنیدن ولی خودم خندم گرفت😂

یه بارم موقع ....... باد خیلی بلندی ازم خارج شد که این دفعه با شوهرم هر دو خندیدیدیم البته اون موقع یه سال بود ازدواج کرده بودم😂😂😂

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

من اونروزیه خیلی خندیدم یه خانومه اومد تاپیک زد .‌یه پسره بش متلک گفته بود اینم نوشته  بود رفتم جلوش یه چک زدم تو شورتش . حالا مام مرده بودیم از خنده . نگو زده بوده تو صورتش  اشتباه نوشته بود شورتش .آخراش خودش فهمید چی نوشته قفل کرد تاپیکشو . سوتی عقد نبود ولی باحال بود گفتم بگم 

یه کاسه ای هست به اسم کاسه صبر . ولی من شک دارم مال من کاسه باشه . فک کنم ازین لگن قرمزاست 😆😂😁          عکس پروفایلمم لگنمه . گفتم ببینید چشمتون ب جمالش روشن شه 😏😊
1350
1348
وای ما یه سفررفته بودیم اصفهان خونه عموم اینامنوپسرعموم همومیخواستیم دبیریتانی بودیم شب ک همه خوابید ...

واقعا عشق عقل آدمو زائل میکنه

آدمو به هر خر بازی ای که فکرشو بکنی وادار میکنه

من یادمه اویل عقدم مامانم مهمونی گرفته بود.بعد بیشتر خانواده ی شوهرم رو دعوت کرده بود و همگی نشسته بودن دور سفره که دیگه منم اخرین نفر از اشپزخونه اومدم بیرون رفتم برم بشینم دور سفره که یهو محکم رو دسته ی مبل نشستمو و تلپی افتادم وسط سفره

1308

منو شوهرم نامزدی بودیم بعد رفتیم خونه مامانش ناهار بعد ناهار رفتیم مثلا استراحت کنیم 😅رفتیم تو اتاق خلاصه شیطونی اینا بعد من گفتم میرم پیش مامانت اینا زشته تو حال نشستن گفت برو منم رفتم تو حال همین که رسیدم جلوشون دامنم از پام افتاد زیپش یادم رفته بود ببندم😭😭😥

وایی هنوزم یادم میاد اب میشم😢😢شوهرم مغازه داشت عاشق هم بودیم رفتم در مغازش مثلا میخواستم خیلی خانومانه رفتار کنم در شیشه ای بود درو ندیدم رفتم توش😨😨

پشت من خدا بوده همیشه
1335