2726
عنوان

کیا تازه مامان شدن بیدارن بخاطر نی نی

| مشاهده متن کامل بحث + 303 بازدید | 59 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من همش میترسم نی نیم خداییی نکرده چیزیش بشه.همش مضطرب و نگرانم

لطفا اگ امصامو میخونید تا آخرش بخونید خداروشکر بخاطر اینکه پرنیای عزیزمو بهم داده.میخوام لاغر شم بدزایمان وزن اولیه ام ۹۳ وزن الانم۸۵ هدف اولم ۸۰ هدف دومم ۷۵ هدف نهاییم ۶۹ باقد۱۶۸😁به امضام دست نمیزنم  خداروشکر ک پرنیا مو برام‌حفظ کردی عاشقشم میمیرم براش ب هدفم رسیدم و امروز ۱مهر ۱۳۹۹.    ۶۵ کیلو هستم و خدارو شکر میکنم بخاطر اراده ای ک بمن داده
2728
عزیزم رفلاکس داره حتما درمان کن وگرنه بدتر میشه

بردم دکتر گفت موقته، همش بالا نمیاره گاهی اوقات 

ولی خب من میترسم بخابم 

حساب مال 2 نفره✍️✍️گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد 
بالا اوردنش در چ حده؟ کمی از دهنش پنیرک میاد؟ یا شیر زلال زیاد و جهشی میاد؟

هر دو 

گاهی هم اصلا نمیاد چیزی

حساب مال 2 نفره✍️✍️گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد 
بالا اوردنش در چ حده؟ کمی از دهنش پنیرک میاد؟ یا شیر زلال زیاد و جهشی میاد؟

ماال من از دماغش شیر زلال با سرعت یهو میاد بیرون

پتیرکم ی کوچولو از دهنش میاد شیرم میاد‌.

ولی خوب کم پیش میاد

میدونی ازچی میتونه باشه؟

لطفا اگ امصامو میخونید تا آخرش بخونید خداروشکر بخاطر اینکه پرنیای عزیزمو بهم داده.میخوام لاغر شم بدزایمان وزن اولیه ام ۹۳ وزن الانم۸۵ هدف اولم ۸۰ هدف دومم ۷۵ هدف نهاییم ۶۹ باقد۱۶۸😁به امضام دست نمیزنم  خداروشکر ک پرنیا مو برام‌حفظ کردی عاشقشم میمیرم براش ب هدفم رسیدم و امروز ۱مهر ۱۳۹۹.    ۶۵ کیلو هستم و خدارو شکر میکنم بخاطر اراده ای ک بمن داده
خدا روشکر، همه چی خوبه؟

تقریبا😁خدارررروشکر 

خوش بحالتون من تازه رفتم تو7ناهگی عاجز شدم از معده درد وسوزشش 

وای نگو من اینقد دلم تنگ شده برای خاملگی خخخ

تا میتونی بخاب ک خاب آرزوت میشه

ایشالله بسلامت بارتو زمین میزاری

ماال من از دماغش شیر زلال با سرعت یهو میاد بیرون پتیرکم ی کوچولو از دهنش میاد شیرم میاد‌. ولی خوب ...

ببین ممکنه سرعت شیرت خیلی زیاده، قبل اینکه شیر بدی یکم اولش بدوش‌سینه ات‌بعدم بزار نیم‌شاعت بعد شیر خوردن بچه به صروت عمودی رو سینه ات باشه قشنگ اروق بزنه و شیر بره پایین

Shake it! shake it!
ماال من از دماغش شیر زلال با سرعت یهو میاد بیرون پتیرکم ی کوچولو از دهنش میاد شیرم میاد‌. ولی خوب ...

رفلاکس هست عزیزم حتما ببر دکتر دارو بده 

تو خواب هم حواست باشه 

منم مث این مامان نوبتی بالا سرش بیدار بودیم ک خدای نکرده خفه نشه تو خواب 

2706