2410
2553
عنوان

بیاید بگید بد ترین سوتی ک تو جمع دادید چی بود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 9586 بازدید | 122 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بیاید ی چی براتون بگم خیبیییییلییییی جالب😀😀😀😀

چندسال پیش ی قرار کاری رسمی داشتم. ی جمع چندنفره بود که فقط من خانم بودم.حضار راحت نبودن از جایی که نشسته بودن گرمشون بود. من سردم بود. دونفرشون جابجا کردن.توی این جابجایی من شانسم شد نشستن روبروی مدیرکل😓😓😓😓😓😓😓 ی لحظه چشم خورد به خشتک مدیر که خیلیییییی تابلو خشتکش پاره س😑😑😑😑😑😑😑😑 فک کنم خودش حواسش نبود وووولی فهمید من دیدم. چون سریع خودشو جمع کرد و زاویه نشستنشو عوض کرد.

هیچوووووقت اقای مدیر شرکت..... با خشتک پاره رو فراموش نمیکنم😀😀😀

میشه بجای لایک واسه آرامش روح و قلبم ی صلوات بفرستی؟🙏
2456
توی ی مغازه ای کار میکردم. ی همکار داشتم پسر خوش تیپ و خوش استیلی بود. یبار ی مشتری اومد خرید کرد. ...

اینک خوبه کجاش سوتی ...اگرم باش سوتی از نوع دلچسبه

هر آنچه مرا نکشد قوی ترم خواهد کرد  

[QUOTE=97394088]من يه بار اسنپ گرفته بودم برم جايي...دقيقا تو همون روزام يه مزاحم داشتم دست از سرم برنميداشت انقد زن ...[/QUO یعنی ب جان خودم پوکیدم  

یبار یکی از دوستام تعریف میکرد داداشش ی کار اداری داشته گفتن جوابو فاکس میکنیم شماره فکس بده اینم برداسته شماره خونه رو داده تا ۳روز منتظر بوده از زیر تلفن کاغذ بیاد....  دوستم میگف وقتی سوتیشو گرفتیم اعتصاب غذا کرد

2714
بیاید ی چی براتون بگم خیبیییییلییییی جالب😀😀😀😀 چندسال پیش ی قرار کاری رسمی داشتم. ی جمع چندنفره ...

من اگ خشتک پاره کسیو ببینم نمیدونم چرا خودم هول میشم  

یاخداااافک کن  پدرشوهرت😂😍😍😂 تو🔫😢 شوهرت😡 وااای ملوشک من اونم ب ودرشوهرت چطور ...

نگم برات از بعدش

سر شام پدر شوهرم گفت فکر کردم حاج خانومه یاد جوونیاش افتاده

اینقد خندیدیم که نگو

دوباره گفت خدا خودش میدونست یه شوهر با هیکل ورزیده بهت داد با اون خیزی ک تو برداشتی دخترم فقط امیرحسین ( همسرم ) میتونه دوام بیاره 

خودش اینقد شوخی کرد منم خجالتم ریخت

۹۹ درصد چیزایی که راجع بهشون نگرانی، هیچوقت اتفاق نمیوفتن🌹
یه سوتی از شوهرم میگم  اوایل ازدواجمون ما هنو ماشین نداشتیم میخواستیم بریم بازار با تاکسی های ...

وای خدا 😂😂

💚 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...
نگم برات از بعدش سر شام پدر شوهرم گفت فکر کردم حاج خانومه یاد جوونیاش افتاده اینقد خندیدیم که نگو ...

,چ پدر شوهر لارجی  حالا اگ واس من بود قهر میکرد ک چرا جلفی ...اخه پدر شوهر من خیلی زود قهر میکنه خیلییی

2706