2737
2734
عنوان

عروس خانما بیان فقط

268 بازدید | 38 پست

سلام عروسا😁

من‌خودم عروسم اینوبگم اول،

بعدشم یچیزی شنیدم واقعاتعجب کردم،البته تاحالاچندباراینجورمواردشنیده بودم،یه آقایی تعریف میکرد میگف ازوقتی پسرم ازدواج کرده خانمش نمیذاره بیادب خانوادش سربزنه،بنده خداخیلیم بغض داشت میگف خیلی دلتنگ پسرم هستیم،منم باخودم گفتم شایدکارای عروسش مانع پسرش بشه امادرواقع پسرش خودش بی عرضس،چه معنی داره کسی نذاره ادم پدرمادرشو ببینه؟؟

میخوام بدونم کسی هس نذاره شوهرش ب خانوادش سربزنه؟اگرهس،میشه دلیلشوبگه واینکه چجوری کاری میکنه پسره ب خانوادش سرنزنه؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
بیا عشقم دلم برات تنگ شده بود😍

جووون 😍😍

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

پسر باید به خونوادش سر بزنه. ولی من مشکل دارم سر این موضوع با همسرم. چون همسرم اخر هفته ها منو تنها میزاره و میره شب خونه پدریش میخوابه. میگه باعث میشه ریکاوری شم واس کل هفته. منم همیشه بحثم اینه که اگه میخوای بیشتر بمونی ۶ صبح برو تا اخر شب باش. ولی شب برگرد. اما ابنکارو نمیکنه. به نظرم همسرم زیاده روی میکنه اما خودش میگه من توقعم بالاست. خلاصه که هیچوقت نتونستیم این قضیه رو ریشه ای حل کنیم. 

2738
پسر باید به خونوادش سر بزنه. ولی من مشکل دارم سر این موضوع با همسرم. چون همسرم اخر هفته ها منو تنها ...

همسر شما زیاده روی میکنه منم معتقدم زن و شوهر شب باید پیش هم باشن.

لا تقنطوا من رحمت الله
2706