2703
2553
عنوان

وقتی یادم میاد کتک زدنای مامانمو دیوونه میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1652 بازدید | 55 پست
شوهرم بنده خدا انقدر مظلوم و مودبه ....بعدشم آخراش رسید...ولی با صحنه هایی مواجه شد که تا عمر دارم ج ...

ای بشکنه دست برادرت ببخشیدا ولی بگو شوهرت حداقل به چک بهش زد😑😑

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بعضی پدر مادرا خیلی در حق بچه هاشون بدی میکنن.

بازم امیدوارم مادرتو حلال کنی.

یکی از اشناهای ماهم بچه هاشو بد کتک میزد. بچه هاش یکم شیطون بودن ولی حق نداش بزنتشون با جارو شیلنگ قاشق داغ هرچی دستشون میومد میزدن بزور دهنشونو باز میکردن تو دهنشون کلی فلفل میریختن. یبار دیدم پشت دسته دختره شیش هفت ساله بدجور سوخته کلا گوشتش انگار اب شده بود ازش پرسیدم چیشده گف مامانم قاشق داغ کرده زده به دستم.

❤️ارباب شدی که رو به هرکس نزنم💕.
2720
ای بشکنه دست برادرت ببخشیدا ولی بگو شوهرت حداقل به چک بهش زد😑😑

شوهرم بخواد هم نمیتونه....اولا شخصیتش اجازه نمیده...دوما بنده خدا انقدر ضعیف و لاغره که زورش نمیرسید....

مگه مامانت تونسته بود در حق خودت مادری کنه که بچتو دادی دستش؟ باباتم همینطور؟مگه تونسته بود ازت محا ...

الان با پسرم خیلی بهتر از منه خداروشکر به خاطر اینکه به اصطلاح بچه مردمه  نمیزنتش ولی بازم همش به من میگه بچت به عموهاش رفته فلانه یا  بچت وحشیه ازین حرفا زیاد میزنه شوخی شوخی تیکه هاشم میندازه 

2714
باید تو روش وایمیسادی الانم دیر نیست چند وقت ق یدشو بزن میفهمه دیگه بزرگ شدی مادر شدی نزار بچت مثل ...

موقع عروسیمون تمام تلاششو کرد و دعوای بزرگ راه انداخت شوهرمم لج کرد گفت عروسی رو بهم میزنم از دست مادرزنم خسته شدم دقیق سه روز مونده بود کلی بزرگای فامیل ما فامیل شوهرم جمع شدن تو شهرستان کوچیک ابرومون رفت حرفمون یه مدت نقل محافل شده بود بهونه ی مامانم این بود کلا که اره کلا جهیزیه رو ما دادیم در حالی که شوهرمم پول وسیله بزرگارو سال قبل داده بود به بابام که خودش بخره بابام اون پول خرج کرد سال بعد با پول دیگه بزرگارو خرید حالا ابرومونو بردن که اره کل جهیزیه رو ما خریدیم یا شوهرم بی پول بود گفت لباس خنابندونو خودتون بخرید منم کت شلوارو خودم میخرم مامانم بهونه گرفته بود میگفت لباس حنابندونم باید داماد میخرید در کل همینجوری سر پول بهونه میاوردن مامان بابام 

اخرم یه جهزیه دادن به من در حد داغوننن بعدم مبگفتن ما بهترین جیزیه رو دادیم هنوزم سرم منت میذارن از اون موقع منم به قول شما جوابشو میدم چون تو اون سه سال دوران عقدم دیوونم کردن 

موقع عروسیمون تمام تلاششو کرد و دعوای بزرگ راه انداخت شوهرمم لج کرد گفت عروسی رو بهم میزنم از دست ما ...

آرع ببین چه مادرت چه هر کسی ببخشیدا حرف زد به خودتو بچت هار بازی در بیار ببخشید ولی بزن به شلافه بازی ازت حساب ببرن راحتتری از من به تو نصیحت خواهر جان تا نترسن از آدم کولی میگیرن

نه شُترم نه با شُترا نسبت دارم هر چی میزدم سایت قبول نمیکرد منم زدم تو کاره جک و جونورا  
الانم مادرت کتکت میزنه؟

الان نمیزنه چون میدونه اینقد بریدم که بزنه منم میزنمش اخرین بار همون حول وحوش عروسیمون بود رون پاهامو کلا کبود کرد الان همش باهام دعوا میکنه تیکه میندازه بی محلی میکنه باهام دعوا میکنه همش سرزنش میکنه میگه تو بی عرضه ای تو بدرد لای جرز دیوار نمیخوری الان از نظر روحی داغونم کرده همش پشت سرم بین فامیل حرف میزنه میگه  ودامادم فلانه دخترم بهمانه