2703
2553

من ۲۶ سالمه از موقعی که یادمه همش مامانم منو میزد به بهونه های مختلف مثلا کلاس اول بودم به حرف چ رسید گفتن لیوان بیارید بهتون چایی بدیم بردم سر کلاس اونجا شکست تا اومدم خونه مامانم گفت استکان کو گفتم شکست یک ساعت با شیلنگ تو حیاط زد منو سال بعدش خیلی با حوصله به داداشم که شش ساله بود دوچرخه سواری یاد داد فرداش گفت بیا به تو یاد بدم فکر کنم با بابام دعواش شده بود دو سه متر کنارم حرکت کرد تا دید نمیتونم پا بزنم دمپاییسو دراورد اینقد تو کوچه جلو زنا و بچه ها منو زد دوست صمیمیم گریه کرد میگفت خاله تروخدا نزنش مگه چبکار کرده  الان یادش میفتم گریم میگیره هفده ساله بود فهمید با شوهرم دوست شدم اینقد منو زد تا دوروز چشمام تار میدید همه جا هزار بار پیش اومد من خیلی مظلوم ساکت بودم اصلا شیطنت های بچه های معمولی رو نداشتم یا میرفتیم عروسی میگفت باید بری وسط برقصی میگفتم خجالت میکشم تو همون عروسی موهامو مبکشید هی نیشگون میگرفت 

تبدیل شدم به یه مادر عقده ای عصبی تازه الانم با مامانم باهم زندگی میکنیم کارای الانش که میشه یه مثنوی 

حتی تو عقد هم بودیم منو میزد شوهرمم هیچی نمیگفت هم میترسید هم نمیخواست دخالت کنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

چه مامان بدی واقعا 

ولی خودت ان شاالله مامان خوبی میشی

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
2714

چرا الان داری با همچون موجودی باز زندگی میکنی....

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...

الان همه ی اینایه طرف خودم عصبی و دیوونه شدم پسرم شلوغکاری میکنه میزنمش باز خودم می شینم گریه میکنم و بوسش میکنم میگم معذرت میخوام پسرم 

الان دیروز بعد یک ماه دوباره زدمش دستم بشکنه الهی خودم بعد میشینم گریه میکنم و توبه میکنمبعدچند هفته دوباره ...

2706