2733
2734
عنوان

یه خواهش کوچیک اما بزرگ

163 بازدید | 17 پست

دختراااا فقط ازتون میخوام با تمام قلبتون برام دعا کنید....

راستش دارم کم کم یاد میگیرم گلایه ها و زخم ها و غصه های درونم رو فراموش کنم... برای همین تاپیک نمیزنم که چرا....

فقط ازتون میخوام با قلب های مهربونتون توی حساس ترین قسمت دعاتون بگید خدایا خودت مراقب افسووون نی نی سایت باش ,خودت مراقب همه چی باش و همه چی رو درست کن....

من مطمینم جز خودش هیشکی نمیتونه تو زندگی من دخالت کنه و باعث شه اتفاقی بیوفته باور داذم تا خودشنخواد برگی از درخت نمیوفته...

و اینم باور داذم وقتی کلی ادم مهربون با تمام قلبشون برات دعا کنن خواسته ات اجابت میشه و خدا هنه جا همه لحظه ها کنارته....

کلی دعام کنید لطفا

❤️ خداوندا مرا آن ده که آن به ❤️ تیکر رسیدن به حاجتمه میشه برام یه صلوات بفرستید        خدایا میدونم بلاخره میشه تو انقدر بزرگ و مهربونی که هوای همه بنده هات رو داری شکر... شکرت که تورودارم و به همه آرزوهام رسیدم و می رسم

گفتم تاپیک راجبه علیخانیه ها! 😬🙂

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خو حالا چرا میزنی خاهر من علیخانی هم صاحاب داره هاااااا  

گرگ همیشه گرگ می زاید گوسفند همیشه گوسفند...تنها انسان است که گاهی گرگ میزاید گاهی گوسفند

اینو یادت نره هیچوقت

لا حول ولا قوه الا بالله

هیچ قدرتی بالاتر از قدرت خدا نیست.

خدا کمکت کنه.

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خوشنود باشی و ما رستگار.میشه واسه زندگیم یه صلوات بفرستید💚
عزیزم امیدوارم مشکلاتت حل شه خوشحال باشی همیشه

ممنونم یه دنیا مهربووونم

❤️ خداوندا مرا آن ده که آن به ❤️ تیکر رسیدن به حاجتمه میشه برام یه صلوات بفرستید        خدایا میدونم بلاخره میشه تو انقدر بزرگ و مهربونی که هوای همه بنده هات رو داری شکر... شکرت که تورودارم و به همه آرزوهام رسیدم و می رسم
2738

؛)) اره خودمم موقع نوشتنش یادش افتااااادم ؛))

عزیزدلمم برات دعا کردم

خیلی خیلی ممنونمممم مهربونمم

اینو یادت نره هیچوقت لا حول ولا قوه الا بالله هیچ قدرتی بالاتر از قدرت خدا نیست. خدا کمکت کنه.

ممنونم مهربووونم حتماهر روز میخونمش ان شاءالله...

ظاهر الان زندگیم شده انگار ادما براش اصمیم میگیرن ولی قلبم بدجوری به حضور خودش قرصه...

ممنون بابت ذکر دلگرم ترم کرد مهربون حان

خدای مهربونمون حواسش ب هممون هست یادت باشه:ب مو میرسه ولی پاره نمیشه

وایییی خدا جیزی که این مدت هروقت غصه دار شدم تو دلم میگفتم خدایا خیلی جاها به مو رسیده زندگیمون ولی پاره نشده و دقیقا تو حساس ترین مرحله ها قدرت رو نشون دادی

ممنون ک یادم انداختیییییی دوباره مهربووون

چفدر خوشحالم که تاپیک زدم که این همه ادم مهربون و همدل همراهیم کنن و حرفایی بهم بگن که ارامشم و زیاد کنه

یه دنیا تشکر زیادددددد عزیز دل

فداااات بشم توأم منو دعا کن عزیزم

چشم حتماااا رو چشماممممم

وایییی خدا جیزی که این مدت هروقت غصه دار شدم تو دلم میگفتم خدایا خیلی جاها به مو رسیده زندگیمون ولی ...

حقیقت زندگیمونه عزیزم در واقع خدا مارو فراموش نمیکنه متاسفانه ما با کارامون ازش دو میشیم من گاهی از خودمم دلخور میشم

2706