2410
2553
عنوان

از کجا مطمعن شم دوسم داره 😶

177 بازدید | 17 پست

بچه ها از کجا بدونم شوهرم دوسم داره یانه؟خودش خیلی ادعا داره ولی درعمل چیزی نمیببنم ....نمیدونم حساسیت زنونس یا واقعا دیگه دوسم نداره ...اخه قبلا خیلی خوب بودیم باهم عالی بودرابطمون ولی از وقتی بچه اومد یه جوری شده باهاشم حرف میزنم قبول نداره مثلا چندوقت پیش میگم تو دوسم نداری میگه دیدم گوجه سبز دوس داری رفتم برات خریدم این ینی چی؟  😐 خیلی متن و فایل روانشناسی خوندم و گوش کردم اما الان مغزم هنگ کرده ...نشونه های مردی ک زنشو دوس داره چیه ؟ ازکجا بفهمم 😞

دلخوش به جمع کردن یک مشت آرزو...💔

خب دوست داره ک برات خریده 😍 وگرنه ادم عاقل ازکسی ک بدش بیادمیره فکرمیکنه چی دوسداره بخره؟

منم بعضی وقتا ب شوهرم میگم میگه اینهمه میوه خریدم برات بخوری منکه نمیخورم پس دوست دارم یا مثلا غذایی ک دوست دارم میخره میاره اینا ینی دوستداشتن دیگه 🙂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

همین یه نشونه است دیگه

براش مهمی و دوستت داره میخواد خوشحالت کنه

یه دوش آب گرم🛁 یه لباس راحتی 👗یه چای تازه دم🍵 یه موسیقی ملایم🎶🎧 به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه

بگو من طلام دوس دارم اگه مردی اونو بخر🤪

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       
2714

ببین من به شوهرم بهههه زووور میگم رضا بگو دوسمداری 

میخنده میگه آی لوپ لوپ..

مثلا میگه ای لاو یو ...

اصلا نمیگه یا به زور میگه 

ولی مطمئنم عاشقمه ...

از حرفا و کارای دیگه ش ...

تو هم همینطور مطمئن باش دوستداره برات توی عمل نشون میده ...همین گفته گوجه سبز دوستداری یعنی به فکرته تا گوجه دیده گفته برا خانمم بخرم عشقم دوستداره گوجه سبز ...

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
ده ماه

اگر شیر خودتو میدی مثل من همه چی بدنت کمه که حساس شدی اهن مولتی ویتامین کلسیم و امپول نروبیون و مخصوصا ویتامین ب۱ مصرف کن حالت خیلی بهتر میشه

درتمام جان من جاکرده ای ،ای تمام آیه ی تکرارمن...
خب دوست داره ک برات خریده 😍 وگرنه ادم عاقل ازکسی ک بدش بیادمیره فکرمیکنه چی دوسداره بخره؟ منم بعضی ...

اخه یه هفتس تو خودمم نمیاد بپرسه چته درعوض وقتی من ناراحتم اونم سرسنگین میشه ... یااینکه جاشو جداکرده ب بهانه های مختلف درحالی ک قبلا میگف تا نیای نمیخوابم باید همزمان باهم بخوابیم .حالا توقع ندارم مثل روزای اول باشه ولی اینقدرم سرد خوب نیس .. باخوانوادمم خیلی رابطش خوب بود جدیدا خیلی کم میاد خونشون و وقتیم میاد حرفی نمیزنه 

طبیعیه بعداز بچه اول همچین بهم میریزد ولی خوب میشه نیافتیم روروال انشاالله

خداکنه ...اما بنظرم خیلی سرد شدیم .. شبا جدا میخوابه روزاام بیشتربابچه حرف میزنه تا من

2706